استان ها print
ضیافت رمضان فرزندان بهزیستی با حضور آیت الله میرعمادی برگزار شد
مهر
0 comment   17 visibility
جمعه 19 خرداد 1396 ساعت 20:20
چکیده مطلب
خرم آباد - ضیافت رمضان فرزندان بهزیستی لرستان با حضور «آیت‌الله میرعمادی» برگزار شد.
به گزارش خبرنگار مهر، مراسم ضیافت رمضان ۵۰ نفر از فرزندان بهزیستی با حضور نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد، استاندار لرستان، مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، مدیر کل بهزیستی لرستان  برگزار شد.
برنامه ضیافت رمضان با تلاوتی چند از آیات قرآن مجید آغاز و پس از اقامه نماز جماعت به امامت نماینده ولی فقیه در لرستان امام جمعه خرم آباد و صرف افطار و شام ادامه یافت.
آیت اله میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد در این مراسم ضمن تشکر از مدیریت و مجموعه خانواده بهزیستی استان، حضور در جمع فرزندان تحت پوشش را مایه افتخار دانست و آن را سیره پیشوایانی همچون حضرت امام حسن مجتبی(ع) در مسیر نشست و برخاست با نیازمندان و حمایت و ابراز محبت به آنها دانست.
وی بالاترین خدمت را خدمت به معلولان، آسیب دیدگان و ارائه خدمت در بهزیستی برشمردد چرا که تمامی انسانها محتاج محبت و مهربانی بوده و رافت و رحمانیت خداوند هم در این ماه مبارک رمضان مشمول نیازمندان می شود گفت: مدیر کل بهزیستی استان مدیری موفق و دلسوز و پر تلاش بوده و کارهای ارزشمندی در این اداره کل انجام گرفته است.
نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد با تاکید بر تداوم اقدامات حسنه و باقی الصالحات گفت: برای تحقق کامل عدالت اجتماعی در سطح جامعه همه مسئولین ذی ربط توجه مضاعف به اقشار نیازمند و معلول و آسیب پذیر داشته باشند که فلسفه پیامبران همانا تحقق عدالت اجتماعی، تقسیم شادی ها و احساس آرامش و آسایش همه جانبه انسان هاست.
بنابر این گزارش، در این مراسم استاندار لرستان و نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان خرم آباد به گفتگوی صمیمانه با فرزندان بهزیستی پرداخته و با اهدا هدایایی به آنها مراسم را به پایان بردند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.