فناوری print
تصاویر جدید آیفون 8 و آیفون 7 اس به همراه اطلاعاتی از پرچمداران بعدی اپل منتشر شد
گجت نیوز
0 comment   4 visibility
چهارشنبه 24 خرداد 1396 ساعت 14:56
چکیده مطلب
پس از انتشار عکس هایی از فریم فلزی منتسب به محصولات آینده اپل، ساعاتی پیش، تصاویر جدید آیفون 8 (iPhone 8) و آیفون 7 اس (iPhone 7s) در شبکه اجتماعی Reddit منتشر شد که جزییاتی از بخش های عقب و جلوی پرچمداران سال 2017 اپل را فاش کرده و برخی اطلاعات جالبی نیز به همراه ... نوشته تصاویر جدید آیفون 8 و آیفون 7 اس به همراه اطلاعاتی از پرچمداران بعدی اپل منتشر شد اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
پس از انتشار عکس هایی از فریم فلزی منتسب به محصولات آینده اپل، ساعاتی پیش، تصاویر جدید آیفون 8 (iPhone 8) و آیفون 7 اس (iPhone 7s) در شبکه اجتماعی Reddit منتشر شد که جزییاتی از بخش های عقب و جلوی پرچمداران سال 2017 اپل را فاش کرده و برخی اطلاعات جالبی نیز به همراه دارند.
به گفته شخص منتشرکننده تصاویر جدید آیفون 8 و آیفون 7 اس ، این عکس‌ها از طریق یکی از کارمندان اپل به دست او رسیده و قاب های موجود در تصاویر نیز به منظور تولید انبوه، برای تامین‌کنندگان چینی فرستاده شده است. تصاویر لو رفته همچنین نشانه‌هایی از وجود شارژ بی‌سیم در آیفون 7s و آیفون 7s پلاس (iPhone 7s Plus) را تایید می‌کنند؛ پیش از این تصور می‌شد این تکنولوژی تنها در انحصار آیفون 8 اپل باشد، اما در صورت تایید این تصاویر، قطعا علاقه‌مندان به محصولات اهالی کوپرتینو را خوشحال خواهد کرد.
پنل‌های جلو و عقب مشخص‌شده در تصاویر جدید آیفون 8 و آیفون 7 اس به خوبی توصیفات و شایعات چند ماه اخیر در خصوص این گوشی های هوشمند را به رخ کشیده و بار دیگر، بر قرارگرفتن سنسور اثر انگشت در بخش جلویی اسمارت فون تاکید دارند. بنابراین، به نظر می‌رسد اپل مشکل مربوط به محل جانمایی تاچ آیدی را در محصولات جدیدش برطرف و بدین ترتیب، دروازه‌ای جدید به سمت طراحی موبایل های هوشمند باز کرده است.
بیشتر بخوانید؛ اطلاعات تازه‌ای از محصولات آینده اپل منتشر شد: آیفون 8، عینک واقعیت افزوده، اسپیکر سیری و غیره
در قاب جلوی منتسب به آیفون های جدید اپل که در تصاویر نیز مشخص است، کاهش لبه‌های کناری نمایشگر به وضوح دیده می‌شود. به هر حال جدا از اصل یا تقلبی‌بودن، به نظر می‌رسد این عکس‌ها یکی از بارزترین تصاویر منتشرشده از آیفون 8 و آیفون 7 اس باشد که تاکنون دیده شده است.
منبع :ubergizmo

 

کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.