ورزشی print
ژنرال به دنبال مدافع آینده دار تیم ” استقلال” ؛ با حضور این ستاره پدیده استقلالی ها در آستانه جدایی
پارس فوتبال
0 comment   13 visibility
پنجشنبه 25 خرداد 1396 ساعت 06:30
چکیده مطلب
با زمزمه‌هایی که درباره حضور منتظری در استقلال مطرح می‌شود، این بازیکن را برای تمدید قرارداد با آبی‌ها با تردیدهای جدی روبه‌رو کرده است. نوشته ژنرال به دنبال مدافع آینده دار تیم ” استقلال” ؛ با حضور این ستاره پدیده استقلالی ها در آستانه جدایی اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : مجید حسینی فصل گذشته نمایش قابل قبولی در ترکیب استقلال داشت و عده‌ای او را یکی از بازیکنان آینده‌دار برای خط دفاعی تیم ملی می‌دانند، برخی حتی لقب پدیده را به این بازیکن داده‌اند.
با این حال زمزمه‌هایی که درباره حضور منتظری در استقلال مطرح می‌شود، این بازیکن را برای تمدید قرارداد با آبی‌ها با تردیدهای جدی روبه‌رو کرده است. بخصوص که او فصل پیش هم زیر سایه رابسون و پادوانی نتوانست برای استقلال بازی کند.مشکل اصلی هم از آنجا شروع می‌شود که می‌گویند مجید حسینی برای تمدید قرارداد با استقلال شرط بازی کردن گذاشته است. در واقع اگر این بازیکن نتواند در ترکیب ثابت استقلال باشد، ترجیح می‌دهد به تیمی برود که بیشتر فرصت بازی کردن پیدا کند. امیر قلعه‌نویی هم با اطلاع از شرط، برای جذب او پا پیش گذاشته و به همین خاطر است مجید حسینی که قراردادش با آبی پوشان به پایان رسیده، با پیشنهاد ذوب‌آهن مواجه شده و در آستانه جدایی از استقلال و پیوستن به ذوب‌آهن قرار گرفته است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.