ورزشی print
فیلم ؛ کار صعود تیم ملی به اما و اگر کشید!
پارس فوتبال
0 comment   32 visibility
پنجشنبه 25 خرداد 1396 ساعت 23:01
چکیده مطلب
شاگردان ایگور کولاکویچ در بازی که می توانستند با ست برده از بازی خارج شوند با نتیجه 3 بر صفر شکست خوردند تا کار برای صعود سخت شود. نوشته فیلم ؛ کار صعود تیم ملی به اما و اگر کشید! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : کلیپی از خلاصه دیدار تیم ملی والیبال ایران و آمریکا در هفته سوم لیگ جهانی ۲۰۱۷ والیبال ۲۵ خرداد ۹۶ که این دیدار با برتری ۳-۰ آمریکا به پایان رسید. پس از پیروزی شیرین و حساس ایران مقابل آرژانتین در پایان هفته دوم لیگ جهانی والیبال حالا شاگردان کولاکویچ برای هفتمین بار رو در روی آمریکا قرار گرفتند تا با افزودن به تعداد بردهای خود شانس صعود را بیشتر از قبل کنند.
ایران و آمریکا چسبیده به هم در رده های هفتم و هشتم قرار داشتند و این دیدار می توانست یکی از این دو تیم را به عنوان یکی از دو تیمی که شانس بیشتری برای صعود دارد معرفی کند. به همین دلیل دو تیم با تمام قوا پا به زمین گذاشته بودند.
پارس فوتبال شما را به تماشای این کلیپ دعوت می کند.
خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.