ورزشی print
تیم های پایه هندبال در بخش بانوان تشکیل می شود
مهر
0 comment   7 visibility
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 12:35
چکیده مطلب
دبیر فدارسیون هندبال از تشکیل تیم های پایه در بخش بانوان خبر داد و گفت: حضور در رقابت های رده های سنی مختلف بخش بانوان را در دستور کار داریم.
محمدرضا رجبی دبیر فدراسیون هندبال کشورمان در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص مرحله جدید اردوی تیم ملی مردان گفت: اردوی دوم تیم مردان مانند مرحله اول با حضور همان نفرات و برخی از لژیونرها که مسابقات شان به اتمام رسیده به زودی در تهران برگزار می شود.
وی افزود: این مرحله از اردو جدی تر است چرا که بچه ها در این مرحله غربال شده و تعداد کمتری به مراحل اصلی اردو راه خواهند یافت تا در نهایت در اردوهای بعدی خود را برای حضور در رقابتهای سئول کاپ آماده کنند.
وی در پاسخ به سوال مهر مبنی بر اینکه «فدراسیون برای بخش بانوان چه برنامه ای در دستور کار خود دارد؟»، نیز گفت: در حال هماهنگی برای برگزاری نشست باشگاه های لیگ برتر باوان هستیم. ما تدابیری را برای برگزاری هرچه بهتر رقابتهای بخش بانوان در نظر گرفته ایم که باید با همفکری باشگاه ها این تصمیمات را نهایی کنیم.
رجبی در خصوص اینکه «مدیر عامل باشگاه فولاد بعد از برگزاری رقابتهای لیگ برتر هندبال زنان اعلام کرد که قصد تیم داری در بخش بانوان هندبال را ندارد آیا تاکنون چنین مسئله ای به فدراسیون اعلام شده است یا خیر»، نیز افزود: تا الان برای حضور در رقابتهای لیگ برتر هندبال زنان هیچ صحبتی با تیم ها نشده است اما آنچه مشخص است باشگاه فولاد هیچ مطلبی در این خصوص به ما اعلام نکرده است. فولاد یکی از باشگاه های خوب ما در هندبال است و آقای طاهری مدیرعامل این باشگاه خودش یکی از دوستداران هندبال می باشد که هم این رشته را بسیار دوست دارند و هم به آن مشرف هستند. مطمئنا برای تیم داری در بخش بانوان مشکلی نخواهند داشت چون صحبتی در این مورد ندیده ام.
وی در مورد اینکه تیم شهرداری سنندج نایب قهرمان لیگ سال ۹۴ و اولین نماینده هندبال زنان ایران در اولین دوره جام باشگاه های آسیا به علت مشکلات مالی حامی اش در لیگ سال ۹۵ شرکت نکرد و اینکه «آیا فدراسیون برای احیا چنین تیم هایی برنامه دارد یا خیر؟»،  گفت: این تیم به خاطر مشکلات مالی و شرایطی که برایش پیش آمد در رقابتهای لیگ شرکت نکرد. این تیم بازیکنان خوبی در شهرهایش داشته و بازیکنان بومی زیادی دارد که به طور قطع باید از این پتانسیل خوب در هندبال استفاده شود.
دبیر فدراسیون هندبال تصریح کرد: ما تا الان متقاضی برای حضور در رقابتهای لیگ برتر هندبال بانوان داریم اما باید شرایط تیم ها و شرایط لیگ را بسنجیم و همین طور نیست که با هر اعلام آمادگی تیمی را در لیگ برتر بپذیریم.
وی ادامه داد: در جلسه ای که در حال تدارک آن هستیم قرار است وضعیت دو تیم اول لیگ برتر برای حضور در دومین دوره رقابتهای جام باشگاه های آسیا در بخش بانوان مشخص شود. باید دید شرایط تیم های حاضر به چه شکلی است تا در مورد اضافه شدن تیم های جدید تصمیم گیری کرد.
رجبی در مورد اینکه تا پایان سال برنامه برون مرزی برای تیم بانوان نداریم هم گفت: تیم های هندبال زنان ایران تا پایان سال برنامه و مسابقه ای ندارند. اما قصد داریم با برنامه ریزی تیم های پایه بانوان را راه اندازی کنیم تا در آینده بتوانیم با تقویت تیم زنان در رقابتهای رده های سنی مختلف شرکت کنیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.