ورزشی print
لیندولف : در زدن ضربات آزاد بسیار خوب هستم
پارس فوتبال
0 comment   8 visibility
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 18:42
چکیده مطلب
مدافع سوئدی جدید منچستریونایتد به گلزنی برای این تیم از طریق ضربات آزاد نیز فکر می کند. نوشته لیندولف : در زدن ضربات آزاد بسیار خوب هستم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : ویکتور لیندلوف با پیوستن به منچستریونایتد با مبلغ ۳۰/۷ میلیون پوند به اولین خرید این باشگاه برای فصل ۲۰۱۸-۲۰۱۷ تبدیل شد. رسمی شدن این انتقال که یک سال موضوع بحث رسانه های ورزشی بود، شادی زیادی را برای هواداران یونایتد به ارمغان آورد، اما آن ها ممکن است چیزهایی بیش از یک مدافع مطلق را از لیندلوفِ ۲۲ ساله ببینند.
به گزارش سایت Mirror، لیندلوف در فصل پیش رو احتمالاً به عنوان زوج ثابت اریک بایی در قلب خط دفاعی منچستریونایتد بازی خواهد کرد، اما نکته جالب توجه درباره این مدافع، مهارت او در زدن ضربات آزاد است. او در فصل پیش از روی یک ضربه کاشته، گلی زیبا را مقابل اسپورتینگ لیسبون به ثمر رساند و اکنون به نظر می رسد که از اعتماد به نفس بالایی در این زمینه برخوردار است. لیندلوف در پاسخ به سوال خبرنگار شبکه اختصاصی منچستریونایتد درباره کیفیت ضربات آزادش این چنین گفته است:
من در زدن ضربات آزاد بسیار خوب هستم، بنابراین اگر فرصت زدن یک ضربه ایستگاهی را به دست بیاورم، فکر می کنم برای انجامش آماده خواهم بود.
لیندلوف امیدوار است در زمینه زدن ضربات آزاد در منچستریونایتد، جا پای بازیکنان بزرگی نظیر دیوید بکهام و کریستیانو رونالدو بگذارد. با این حال، این مدافع جوان نباید در تیم جدیدش انتظارات بالایی برای بر عهده گرفتن این مسئولیت داشته باشد. نام های معروفی نظیر پل پوگبا، خوان ماتا و مارکوس رشفورد- که در فصل گذشته گلی زیبا را از روی ضربه آزاد مقابل سلتاویگو به ثمر رساند- همگی در فصل پیش رو پشت ضربه های ایستگاهی قرار خواهند گرفت. این در حالیست که زلاتان ابراهیموویچ، هموطن لیندلوف و کاندیدای نخست زدن ضربات آزاد برای شیاطین سرخ در فصل گذشته، از این تیم جدا خواهد شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.