ورزشی print
فردا؛ مذاکره باشگاه نفت برای تمدید قرارداد و تعیین وضعیت بازیکنان
پارس فوتبال
0 comment   10 visibility
جمعه 26 خرداد 1396 ساعت 23:25
چکیده مطلب
باشگاه نفت تهران پس از حل و فصل اقدامات ساختاری و کلان باشگاه، از روز شنبه برای بستن تیم و آغاز تمرینات و معرفی سرمربی اقدام خواهد کرد. نوشته فردا؛ مذاکره باشگاه نفت برای تمدید قرارداد و تعیین وضعیت بازیکنان اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : حسین قدوسی سخنگوی باشگاه نفت در این باره گفت:
باشگاه نفت از شرایط خاصی برخوردار بوده و نیاز بود که ابتدا بسیاری از موانع و مشکلات اساسی موجود در مباحث کلان باشگاه حل و فصل شود. مدیریت جدید باشگاه نیز در تعامل و همفکری با مالک باشگاه، حل و فصل مسائل ساختاری، مالکیت و سایر موارد را در اولویت برنامه‌های خود قرار داد و امروز می‌توان اعلام کرد که در سایه تلاش‌های مستمر و جلسات بسیاری که برگزار شده بسیاری از مواردی که حتی به دغدغه مسئولان فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ نیز بدل شده بود، برطرف شده است. بدیهی است به محض نهایی شدن هر یک از موضوعات مهم، برحسب ضرورت و اهمیت رسما اعلام خواهد شد.
حسین قدوسی افزود:
در مباحث ساختاری باشگاه نیز پس از رایزنی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده، تلاش‌هایی در بعد اقتصادی و ورزشی انجام شده تا باشگاه نفت با برنامه‌ریزی دقیق‌تری وارد مسابقات لیگ، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا شود.
حسین قدوسی همچنین از رایزنی‌های انجام شده باشگاه نفت و بسترسازی‌های لازم برای تمدید قراردادها و تعیین وضعیت بازیکنانی که قرارداد دارند، خبر داد و عنوان کرد:
از روز شنبه اقدامات لازم برای تعیین وضعیت بازیکنان و آغاز تمرینات انجام خواهد شد. نفراتی که قرارداد دارند با مدیریت باشگاه دیدار خواهند کرد تا قبل از آغاز تمرینات موارد لازم مطرح شده و بازیکنان با آسودگی خاطر بیشتر در تمرینات حضور یابند. بر اساس مشورت های انجام شده با مشاوران فنی باشگاه برای تمدید قرارداد نفرات شاخص تیم نیز اقدام عاجل صورت خواهد پذیرفت و مذاکرات برای حضور پرقدرت این بازیکنان نیز از روز شنبه در دستور کار قرار می‌گیرد. به موازات این اقدامات مذاکرات نهایی برای انتخاب سرمربی نیز انجام می‌شود. ما برای تمدید قراردادها نیز نظرات نامزدهای سرمربی‌گری تیم را دریافت کرده‌ایم و تلاش مدیریت باشگاه بر این است با بررسی همه جوانب سرمربی تیم هر چه زودتر معرفی شود تا تمرینات تیم و جذب نفرات جدید نیز متعاقبا آغاز شود.
حسین قدوسی ضمن تقدیر از مسئولان و مشاوران وزارت نفت و همه کسانی که در این تیم و باشگاه مسئولیت‌هایی داشته و در این مقطع حساس نیز باشگاه را به نوعی همراهی کرده و در حل و فصل مشکلات اساسی و ساختاری حسن نیت خود را نشان دادند، تقدیر و تشکر کرده و گفت: مدیریت باشگاه نفت تهران از روز شنبه روی تمدید قراردادها و تعیین وضعیت بازیکنان متمرکز خواهد شد و با قدرت زمینه موفقیت تیم در فصل پیش‌رو فراهم خواهد کرد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.