استان ها print
خلیج فارس مواج و متلاطم است/ احتمال بروز گردوخاک در استان بوشهر
مهر
0 comment   7 visibility
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 11:10
چکیده مطلب
بوشهر - مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از احتمال بروز پدیده گردوخاک در استان بوشهر خبر داد و گفت: خلیج فارس مواج و متلاطم است.
نادر شفیع خدایی در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده تداوم وزش جریانات طی امروز و روزهای آینده به خصوص در ساعاتی از ظهر تا شب است.
وی اضافه کرد: خلیج فارس طی این مدت به تناوب مواج و متلاطم خواهد بود و همچنین به دلیل وزش باد بروز پدیده گرد و خاک در برخی نقاط دور از انتظار نخواهد بود.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر ادامه داد: برای ۲۴ ساعت آینده آسمان صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و وزش باد و در برخی نقاط گرد و خاک خواهد بود.
وی افزود: جهت باد نیز غالبا شمال غربی تا شمال با سرعت ۱۲ تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و در برخی ساعات تا ۵۰ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی می‌شود.
شفیع خدایی بیان کرد: طی این مدت ارتفاع موج دریا در استان بوشهر ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر خواهد بود و در برخی ساعات ارتفاع موج دریا تا ۱۸۰سانتیمتر نیز می‌رسد.
وی گفت: فردا زمان مد اول دریا ساعت سه و ۳۹ دقیقه بامداد، جزر اول دریا هفت و ۳۴ دقیقه، مد دوم دریا ساعت ۱۳ و ۲۶ دقیقه و جزر دوم ساعت ۲۱ و ۱۱ دقیقه خواهد بود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.