سیاسی print
تحریم های جدید سنای آمریکا شرایطی بدتر نسبت به قبل از برجام را برای ما رقم زده است/ خط قرمز رهبری در برجام عملیاتی نشد
فارس نیوز
0 comment   7 visibility
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 15:41
چکیده مطلب
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تحریم‌های جدید سنای آمریکا شرایطی بدتر نسبت به قبل از برجام را برای ما رقم زده است، گفت: یکی از خطوط قرمز رهبری در برجام این بود که حاکمان آمریکا ذیل برجام را امضا کنند که این امر در زمان اجرای برجام محقق نشد.
حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به تصویب طرح جامع تحریم‌ها علیه ایران در سنای آمریکا،‌گفت: آمریکایی‌ها با تصویب این طرح شرایطی بدتر از دوران قبل از برجام را برای کشور ما رقم زدند و طرح جدید سنای آمریکا دست رئیس جمهور آمریکا را باز می‌گذارد تا هرگونه تحریمی را بر علیه ایران اعمال کند.
وی افزود: طبیعی است که ترامپ با عقل عجیبی که دارد هیچ حسابی نمی‌توان روی او باز کرد تا براساس منطق کاری را انجام دهد.
نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقای روحانی باید پاسخ دهد که چگونه به آمریکایی‌ها اعتماد کرده است آن هم در شرایطی که بارها گفته شد که نمی‌توان به آمریکایی‌ها اعتماد کرد. آقای رئیس جمهور چه توضیحی را در این خصوص دارد.
حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: هیچ توجیهی برای اعتماد دولت به آمریکا وجود ندارد و 3.5 سال وقتی که برای برجام صرف شد فرصتی است که از دست ملت ایران رفته و هیچ نتیجه‌ای نیز حاصل نشده است.
وی در پایان گفت: یکی از خطوط قرمز رهبری در خصوص برجام این بود که حاکمان آمریکا ذیل برجام را امضا کنند اما متاسفانه این اتفاق در آن زمان نیفتاد و امروز حکام آمریکا تمام تعهدات پیشین خود را نقش می‌کنند.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.