ورزشی print
ترابیان: به احتمال زیاد دو میزبانی پیش رو داریم یکی انتخابی جام ملت های فوتسال آسیا است
فارس نیوز
0 comment   9 visibility
شنبه 27 خرداد 1396 ساعت 18:57
چکیده مطلب
مدیر فنی کمیته فوتسال گفت:به احتمال زیاد دو میزبانی پیش‌رو داریم یکی انتخابی جام ملت‌های آسیا است
عباس ترابیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد آخرین وضعیت تیم ملی گفت:‌ ما امروز هم طبق روال همیشه یک جلسه مشاوره‌ای با حضور کفاشیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال، سلیمانی کمیته فوتسال و سرمربیان تیم ملی ناظم‌الشریعه و علی صانعی برگزار شد. در این جلسه در مورد هماهنگی‌های لیگ و همچنین تیم‌های ملی و عدم تناقض این دو مورد به بحث و بررسی گذاشته شد.
وی در ادامه گفت: با توجه به اینکه لیگ امسال ما فشرده است و ما باید لیگ را با نظم خاصی برگزار کنیم که با برنامه‌های تیم ملی تداخل نداشته باشد که خوشبختانه در این جلسه به تفاهم رسیدیم.
مدیر فنی کمیته فوتسال همچنین گفت: ما سه رویداد بزرگ در پیش داریم اول اینکه مسابقات داخل سالن ترکمنستان و همچنین مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا و خود مسابقات جام ملت‌ها است.
ترابیان گفت: ما در بحث این سه رویداد به احتمال زیاد دو میزبانی پیش‌رو داریم یکی انتخابی جام ملت‌های آسیا است که این مسابقات از پنج منطقه آسیا درخواست میزبانی دارد و در حال حاضر این میزبانی قرار است به ایران واگذار شود و ما صحبت‌هایی با یکی از باشگاه‌های استان‌ها داشتیم و قرار است تا فردا خبر نهایی و اعلام میزبانی را به ما بدهند ولی هنوز این موضوع به طور کل قطعی نیست و بحث دیگر میزبانی خود بازی‌های جام ملت‌ها است که ما هم درخواست خود را به AFC ارائه نمودیم و مکاتباتی داشتیم.
انتهای پیام/ک
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.