ورزشی print
سعی می کنم بهترین تیم را انتخاب کنم ؛ با دایی به توافق نرسیده ام
پارس فوتبال
0 comment   9 visibility
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 15:56
چکیده مطلب
هافبک پیشین تیم سایپا اعلام کرد با مسئولان این باشگاه برای فصل آینده به توافق نرسیده است. نوشته سعی می‌کنم بهترین تیم را انتخاب کنم ؛ با دایی به توافق نرسیده ام اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : علی زینالی درباره شرایط خود در سایپا اظهار داشت:
من ۱۱ سال در باشگاه سایپا فعالیت کردم؛ سالها در تیم‌های پایه بودم و ۸ سال در تمرینات بزرگسالان حضور داشتم. خاطرات خیلی خوبی از باشگاه سایپا دارم و دوران طلایی در این تیم سپری کردم. من در همه این سالها سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم اما سال گذشته شرایط چندان برایم مهیا نبود.
وی ادامه داد:
با اینکه از نظر جسمانی مشکلی نداشتم و در تمرینات با روحیه و انگیزه بالا حضور پیدا کردم اما فرصت زیادی برای بازی کردن پیدا نکردم و کمتر از سال‌های قبل در ترکیب تیم قرار گرفتم. به هر حال قسمت این بوده و انشاءالله در آینده جبران می‌شود.
علی زینالی هافبک پیشین سایپا درباره ادامه همکاری‌اش با این باشگاه گفت:
واقعا علاقه‌مند بودم که این همکاری ادامه پیدا کند اما در شرایط کنونی این امر میسر نیست. قرارداد من با باشگاه سایپا به اتمام رسیده و با مسئولان باشگاه جلساتی برای تمدید قرارداد داشتم اما متاسفانه به توافق نرسیدیم تا برخلاف میل باطنی‌ام مجبور به ترک سایپا شوم.
علی زینالی تاکید کرد:
از همه مربیانی که در این سالها برایم در سایپا زحمت کشیدند، تشکر می‌کنم. از همبازیانم هم ممنونم که همه جوره کمکم کردند تا بتوانم بهترین عملکرد را داشته باشم. برای باشگاه سایپا و همه دست‌اندرکاران این باشگاه آرزوی موفقیت می‌کنم و تاکید می‌کنم اگر این باشگاه را ترک می‌کنم برخلاف میل باطنی‌ام است.
وی درباره مقصد آینده اش افزود:
با چند تیم مذاکراتی انجام داده‌ام که سعی خواهم کرد بهترین انتخاب را داشته باشم. همه تلاشم بر این است که سال آینده با انتخابی خوب بتوانم بار دیگر توانایی‌هایم را نشان دهم و برای تیم جدیدم مثمرثمر باشم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.