فرهنگی print
گروه بازیگران نمایش خسیس تکمیل شد
فارس نیوز
0 comment   7 visibility
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 17:30
چکیده مطلب
«هومن رهنمون» بازیگر و کارگردان تئاتر در تازه‌ترین نمایش گروه تئاتر مستقل به کارگردانی مریم کاظمی ایفای نقش می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس، نمایش «خسیس» با ترجمه و کارگردانی مریم کاظمی که این روزها در حال تمرین برای اجرا در پردیس تئاتر تهران است با پیوستن هومن رهنمون به گروه بازیگران تکمیل شد.
هومن رهنمون بازیگر و کارگردان تئاتر که سال گذشته نمایش کله پوک‌ها را در تالار محراب روی صحنه داشت، قرار است در نقش کلئانت و در کنار ساقی زینتی ، حسین محب اهری ، جمشید جهانزاده ، افشین زارعی و میلاد رمضانی(ورجاوند)، عرفان میدانلو، حسام کلانتری، نازنین صفا، مهراد زمانی، فاطمه خدابنده لو، سعید قره داغلی، حسن همتی، مهدی رمضانی، شادی کارآیین، نرگس صفامنش، سمیه بیگی، سعید طاهری، مجید مظفری، تانیا زارع، امیر فلاحی راد، ایمان مسعود، پارسا سوهانی، شقایق اصلانی، پدر ام قره خانی، بیتا اتفاق، سما احمدی، سبا کریمیان روی صحنه برود.
در این نمایش چهار بازیگر کودک و نوجوان نیز حضور دارند که امیرعلی بنی هاشم، باران خسرو نژاد، مانی مصحفی و فریماه کیهانی در این جمع حضور دارند.
نمایش کمدی موزیکال خسیس با ترجمه ، طراحی و کارگردانی مریم کاظمی تابستان سال جاری در پردیس تئاتر تهران اجرا خواهد شد.
گروه تئاتر مستقل که پیش از این نمایش‌های «رام کردن زن سرکش» ، «شاهزاده خانم بدترکیب»، «ماه پیشونی» ، «خاله مرجان و خروس» ، «کلوچه دارچینی» و ... را با استقبال بی نظیر مخاطبان روی صحنه برده است این بار نیز با اجرای اثری کمدی موزیکال از مولیر به صحنه باز می گردد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.