سیاسی print
درخواست دفتر معاون اول رییس جمهور از رسانه ها و كاربران فضای مجازی
باشگاه خبرنگاران
0 comment   11 visibility
یکشنبه 28 خرداد 1396 ساعت 17:54
چکیده مطلب
دفتر معاون اول رئیس جمهور از رسانه‌ها و کاربران فعال در فضای مجازی خواست تا برای بازنشر و انتشار مطالب به آدرس‌های رسمی متعلق به وی مراجعه کنند.
به گزارش حوزه دولت گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، درپی انتشار مطلبی مجعول به همراه عكس در حساب توئیتر غیرواقعی و جعلی به نشانی Dr_Ejahangiri@ و باز نشر آن در یكی از نشریات و انتساب آن به اسحاق جهانگیری، دفتر معاون اول رئیس جمهور از رسانه ها و كاربران فعال در فضای مجازی خواست تا برای بازنشر و انتشار مطالب به آدرس های صحیح و رسمی متعلق به وی در توییتر، اینستاگرام و تلگرام مراجعه كنند.
متن كامل اطلاعیه دفتر معاون اول رئیس جمهور به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
در پی انتشار مطلبی مجعول به همراه عكس در حساب توئیتر غیرواقعی و جعلی به آدرس Dr_Ejahangiri@ و باز نشر آن در یكی از نشریات و انتساب آن به جناب آقای دكتر اسحاق جهانگیری معاون اول محترم رئیس جمهور، همانطوری كه پیشتر نیز به اطلاع مردم بزرگوار و شریف ایران و علاقمندان جناب آقای دكتر جهانگیری رسید، تاکید می شود: حساب توئیتری مذكور هیچگونه تعلق و ارتباطی با معاون اول محترم رئیس جمهور ندارد و به جز حساب توئیتر، صفحه اینستاگرام و كانال تلگرام رسمی ایشان به آدرس های به شرح زیر، سایر حساب ها، صفحات و كانال ها در فضای مجازی به هیچ عنوان متعلق به معاون اول محترم رئیس جمهور نیست.
توییتر: twitter.com/Eshaq_jahangiri
اینستاگرام: instagram.com/eshaqjahangiri
تلگرام: https://t.me/fvpresident
لذا از رسانه های محترم و کاربران گرامی فعال در فضای مجازی درخواست می شود از بازنشر و انتشار مطالب و اظهارنظرها از دیگر آدرس ها اجتناب کرده و به آدرس صحیح نام کاربری توجه لازم را داشته باشند.
Twitter
اسحاق جهانگیری (@Eshaq_jahangiri) | Twitter
The latest Tweets from اسحاق جهانگیری (@Eshaq_jahangiri). Iranian politician and first vice president of Hassan Rouhani's government. ایران
Twitter
اسحاق جهانگیری
Twitter
اسحاق جهانگیری (@Eshaq_jahangiri) | Twitter
The latest Tweets from اسحاق جهانگیری (@Eshaq_jahangiri). Iranian politician and first vice president of Hassan Rouhani's government. ایران
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.