اجتماعی print
ثبت نام 2420 تهرانی برای حضور در عتبات تا ۴ تیر/ اعزام 1810 نفر در ماه رمضان تاکنون
فارس نیوز
0 comment   14 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 00:07
چکیده مطلب
مدیر حج و زیارت استان تهران با بیان اینکه تا 4 تیر ماه 2420 تهرانی جهت حضور در عتبات عالیات در ماه رمضان در سامانه سازمان حج و زیارت ثبت نام کرده‌اند گفت: از این میزان تا کنون 1810 نفر به عتیات اعزام شده‌اند.
مهران فرشید در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری فارس، درباره تعداد حضور زائران استان تهران در ماه رمضان جهت سفر به عتبات عالیات گفت: 2420 نفر در سامانه سازمان حج و زیارت جهت حضور در عتبات تا تاریخ 4 تیر ماه ثبت نام قطعی کرده‌اند.
وی افزود: تا امروز 1810 نفر در ماه رمضان به عتبات اعزام شده‌اند.
مدیر حج و زیارت استان تهران درباره نهایی شدن لیست حج تمتع تصریح کرد: لیست حج تمتع تقریبا نهایی و در حال بسته شدن است.
هفته گذشته فرشید درباره آخرین جزئیات ثبت‌نام حج تمتع 96 در استان تهران به فارس گفته بود: ودیعه‌گذاران حج تمتع 86 استان تهران تا پایان وقت اداری دوشنبه 22 خرداد ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه Tehran.haj.ir در لیست انتظار نام‌نویسی کنند.
وی افزود: بدیهی است از متقاضیان به ترتیب اولویت تشرف و زمان ثبت درخواست در لیست انتظار دعوت به‌عمل خواهد آمد بنابراین متقاضیان زودتر مراحل نام‌نویسی را انجام دهند.
فرشید تصریح کرد: ظرفیت خالی کاروان‌های استان تهران بسیار محدود است و کسانی که بنابر اولویت قصد سفر به حج تمتع 96 را دارند باید هر چه زودتر مراحل نام‌نویسی را نهایی کنند؛ امسال بیش از 11 هزار نفر از متقاضیان حج در استان تهران به حج تمتع 96 اعزام خواهند شد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.