اجتماعی print
برگزاری یادواره شهید سردار تهرانی مقدم
صدا و سیما
0 comment   12 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 01:25
چکیده مطلب
محفل اُنس " یاران حاج حسن" یادواره شهید سرلشکر پاسدار حسن تهرانی مقدم در مجتمع "فرهنگی و آموزشی تهرانی مقدم" در سازمان پدافند غیرعامل برگزار شد.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ همرزمان این شهید، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و برخی مسئولان با حضور در این مراسم یاد و خاطره رشادت ها و خدمات شهید تهرانی مقدم را گرامی داشتند و با آرمان های این شهید که ملقب به پدر صنایع دفاع موشکی ایران است، تجدید میثاق کردند.
حاج محمد تهرانی مقدم برادر شهید در این مراسم با بیان خاطراتی گفت: همگان باید سعی کنیم این شهید را الگو قرار دهیم و راه شهدا را ادامه دهیم.
وی افزود: موسسه خیریه شهید حسن تهرانی مقدم (شهدای غدیر ولایت) در راستای منویات و آرمان های شهید تهرانی مقدم و کمک به محرومان و مستضعفان اقدام می کند و نیازمند توجه بیشتر و تقویت است.
برادر شهید حسن تهرانی مقدم از آغاز ساخت فیلمی درباره زندگی این شهید خبر داد.
وی همچنین با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت و توانمندی های داخلی برای پیشرفت کشور استفاده کنیم، اضافه کرد: در این راستا موسسه علمی پژوهشی را افتتاح کردیم تا از طرح های نخبگان و نوآوران حمایت کنیم.
محمد تهرانی مقدم گفت: در پی راه اندازی مجموعه ورزشی شهید تهرانی مقدم هستیم تا ورزشکاران هم راه و روش و منش این شهید را الگو قرار دهند.
محسن رفیق دوست رئیس هیئت امنای موسسه خیریه شهدای غدیر ولایت هم در این مراسم با گرامی داشت یاد و خاطره شهید حسن تهرانی مقدم، خاطراتی را از رشادت ها و خدمات این شهید بیان و از تعهد و تخصص وی تجلیل کرد.
همچنین تعدادی از همرزمان و یاران شهید تهرانی مقدم خاطراتی را از این شهید عالیقدر بیان و وقت شناسی، دور اندیشی، دشمن شناسی، خوش قولی، تعهد ، مردم دوستی و خانواده دوستی را از جمله ویژگی های برجسته این شهید عنوان کردند.
قرائت قرآن، اجرای سرود و پخش نماهنگ درباره شهید تهرانی مقدم، نماز جماعت و ضیافت افطاری از دیگر برنامه های این مراسم بود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.