استان ها print
برخورد قاطع دستگاه قضایی با متهمان غرق شدن کودک8 ساله
ایسنا
0 comment   17 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 09:02
چکیده مطلب
دادستان عمومی و انقلاب قم گفت: دستگاه قضایی با متهمان حادثه غرق شدن کودک 8 ساله برخورد قاطعانه داشت و در این راستا 2 تن از متهمان بازداشت و روانه زندان شدند.
به گزارش ایسنا، مهدی کاهه با اعلام این خبر افزود: مجموعه استخری که کودک درآن غرق شده پلمپ شده و جزئیات بیشتر این حادثه در دست بررسی است.
وی اضافه کرد: چنانچه مشخص شود افراد دیگری در این راستا مرتکب تقصیر شده و نظامات را رعایت نکرده اند، طبق موازین قانونی با آن ها برخورد خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: در تاریخ 21 خردادماه جاری، کودک 8 ساله ای به نام «محمد صادق». ع، برای شرکت در کلاس های آموزش شنا در مجموعه استخرهای شهر قم واقع در منطقه پردیسان، بر اثر کوتاهی و بی مبالاتی مربی و نجات غریق، دچار غرق شدگی می شود که این کودک پس از انتقال به بیمارستان به کما می رود، متاسفانه اقدامات پزشکی نتیجه ای در بر نداشت و کودک مذکور پس از چند روز فوت می کند.
دادستان قم در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: 9 تن از متهمان مربوط به پرونده نزاع دسته جمعی خانوادگی در منطقه قلعه کامکار قم بازداشت شدند.
کاهه افزود: تحقیقات برای مشخص شدن ابعاد کلی و نهایی این پرونده ادامه دارد و اکنون آرامش به منطقه مذکور بازگشته است.
در جریان درگیری خیابان 16 متری شهید غفاری که در تاریخ 21 خردادماه جاری میان 2 همسایه با سلاح سرد رخ داد، یک تن فوت کرد و پنج تن مصدوم شدند که یکی از مصدومان به دلیل شدت جراحات به تهران منتقل شده است.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.