استخدامی print
استخدام ۱۳۹ نفر در آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد
ای استخدام
0 comment   10 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 15:10
چکیده مطلب
خبرگزاری ایرنا: یاسوج- ایرنا- معاون پژوهش وبرنامه ریزی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت که میزان سهمیه استخدامی استان در آزمون سال جاری وزارت آموزش و پرورش ۱۳۹ نفر اعلام شده است. نوشته استخدام ۱۳۹ نفر در آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد اولین بار در «ای استخدام» پدیدار شد.
خبرگزاری ایرنا: یاسوج- ایرنا- معاون پژوهش وبرنامه ریزی آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد گفت که میزان سهمیه استخدامی استان در آزمون سال جاری وزارت آموزش و پرورش ۱۳۹ نفر اعلام شده است.
حسینعلی فاتحی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت که پذیرش این افراد براساس اعلام نیاز استان و بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و بالاتر خواهد بود.
وی تصریح کرد که بر اساس اعلام این سهمیه ۸۵نفر مربوط به دوره ابتدایی و مابقی مربوط به متوسطه است.
فاتحی یادآور شد که جزئیات بیشتر این آزمون استخدامی از طریق سازمان سنجش آموزش کشوراز عصر امروز اعلام خواهد شد.
معاون پژوهش وبرنامه ریزی آموزش وپرورش استان گفت: پذیرفته شدگان این آزمون پس از شرکت در دوره های آموزشی به عنوان نیروی آموزشی و به صورت استخدام پیمانی در مدارس تدریس خواهند کرد.
بر اساس اعلام آموزش و پرورش کهگیلویه وبویراحمد بیش از ۱۴ هزار و ۵۰۰ نفر معلم، مربی و کادر اجرایی در آموزش و پرورش استان وظیفه هدایت و امر آموزش دانش آموزان در بیش از ۹هزار کلاس را عهده دار هستند
همچنین به گفته مدیرکل آموزش و پرورش استان بیشترین نیاز معلم و نیروی انسانی در حوزه آموزش ابتدایی است.
هادی زارع پور تعداد مورد نیاز معلم در این مقطع را در سطح استان بیش از ۱۰۰ نفر اعلام کرد و یادآور شد: بیشترین نیاز فضای آموزشی نیز در بویراحمد و شهر یاسوج به دلیل افزایش میزان مهاجرت سایر شهرستان های استان به این شهرستان است.
تعداد کل دانش آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی از دوره ابتدایی تا متوسطه، فنی وحرفه ای، کارو دانش، بزرگسالان، آموزش از راه دور، غیرانتفاعی و پیش دبستانی ها در سال تحصیلی جاری با حدود ۲ درصد افزایش نسبت به سال تحصیلی گذشته افزون بر ۱۵۰ هزار نفر است.
تعداد دانش آموزان در مقطع ابتدایی در سال تحصیلی جدید (۹۵-۹۶) حدود ۷۷ هزار نفر است.
وی ترکیب جمعیتی دانش آموزان پسر نسبت به دختران در سطح مدارس استان را نیز ۵۱ به ۴۹ درصد اعلام کرد.
وی تعداد دانش آموزان عشایری این استان نیز سه هزار و ۵۰۰ نفر است.
ثبت نام برای شرکت در چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی از عصر امروز، ۲۹ خردادماه از طریق سایت سنجش آموزش کشور آغاز می شود.
برای مشاهده اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک کنید
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.