فناوری print
اپل سریال تلویزیونی می سازد
برترین ها
0 comment   7 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 16:37
چکیده مطلب
علاقه اپل به ساخت مضامین ویدیویی از هیچ کس پوشیده نیست. اولین برنامه تلویزیونی این شرکت هفته گذشته با نام Planet of the Apps پخش شد. حتی مشخص شده که اپل دو نفر از تهیه کنندگان سونی را هم استخدام کرده تا بتواند یک برنامه تلویزیونی جدید تولید کند.
مجله دیجی کالا - مجید نوردوست: علاقه اپل به ساخت مضامین ویدیویی از هیچ کس پوشیده نیست. اولین برنامه تلویزیونی این شرکت هفته گذشته با نام Planet of the Apps پخش شد. حتی مشخص شده که اپل دو نفر از تهیه کنندگان سونی را هم استخدام کرده تا بتواند یک برنامه تلویزیونی جدید تولید کند.

«جیمی ارلیکت» (Jamie Erlicht) و «زک ون آمبرگ» (Zack Van Amburg)  به عنوان افرادی که تا این لحظه برنامه‌های تلویزیونی بسیار موفقی داشتند به شرکت اپل پیوسته‌اند. این افراد قرار است برنامه تلویزیونی جدیدی برای این شرکت درست کنند.
هر دوی این افراد از سال ۲۰۰۵ به بعد رییس بخش برنامه‌های تلویزیونی سونی بودند و از موفق‌ترین سریال‌هایی که این دو نفر ساخته‌اند می‌تونیم به Breaking Bad و Better Call Saul اشاره کنیم.
«ادی کو» (Eddy Cue) رییس بخش برنامه‌های اینترنتی اپل هم در این‌باره گفته:«ما یک برنامه هیجان‌انگیز برای فروشگاه خودمان و مشتریان داریم و بی‌صبرنامه برای معرفی آن‌ها تلاش می‌کنیم.»
اپل روند تولید برنامه‌های تلویزیونی خاص خودش را افزایش داده و تا چند وقت دیگر هم خبرهای بیشتری از این حوزه می‌شنویم. در حال حاضر این شرکت به دنبال جذب افراد با استعداد در زمینه تولید برنامه‌های تلویزیونی است. اپل قصد دارد خودش را به رقیب جدی برای آمازون و نت‌فلیکس تبدیل کند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.