حوادث print
کشف ۷۴ کیلوگرم تریاک از ۲۳۴ بطری کوچک
باشگاه خبرنگاران
0 comment   11 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 16:48
چکیده مطلب
رئیس مبارزه با موادمخدر پایتخت گفت: حدود ۷۴ کیلوگرم تریاک که در ۲۳۴ بطری کوچک به طرز ماهرانه‌ای در یک اتوبوس جاسازی شده بود کشف شد.
به گزارش خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت اظهار داشت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق موادمخدر توسط فردی به نام "ج" از استان‌های شرقی و جنوبی کشور به تهران، شناسایی و دستگیری متهم و همدستانش در دستور کار ماموران معاونت عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با تحقیقات انجام شده در این خصوص مشخص شد که متهم اصلی با همکاری فردی دیگر در صدد انتقال محموله مواد مخدر با یک دستگاه اتوبوس به تهران است.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، با اشاره به اعزام چند تیم عملیاتی به محور‌های مواصلاتی منتهی به تهران عنوان داشت: پس از ساعت‌ها تعقیب و مراقبت و کنترل نامحسوس خودرو‌های عبوری، در نهایت خودروی اتوبوس مذکور در عوارضی تهران - قم مشاهده و متوقف شد.
وی افزود: در این عملیات 3 قاچاقچی موادمخدر دستگیر و در بازرسی از خودرو ۷۳ کیلو و ۷۹۳ گرم تریاک که در ۲۳۴ بطری کوچگ به طرز ماهرانه‌ای در قسمت در عقبی اتوبوس جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.