بین الملل print
تمام گزینه های یمن برای پاسخ به جنایات سعودی ها روی میز است
مهر
0 comment   4 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 17:01
چکیده مطلب
«غالب لقمان» اعلام کرد که تمام گزینه های نظامی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن برای پاسخگویی به جنایات ائتلاف متجاوز سعودی-آمریکایی در حق مردم یمن روی میز و آماده است.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سبأ، «غالب لقمان» سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که ما از تمام گزینه های نظامی علیه سعودی ها می توانیم استفاده کنیم.
وی در همین راستا تاکید کرد: تمام گزینه های نظامی نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در همه ابعاد میدانی برای پاسخگویی به جنایات ائتلاف متجاوز سعودی-آمریکایی در حق مردم یمن روی میز و آماده است. توان ما در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری است و ما در صدد هستیم تا با تغییر واقعیات میدانی، به تمام پایگاه های نظامی راهبردی در داخل خاک سعودی ها که برای حملات علیه یمنی ها استفاده می شود، هجوم ببریم.
غالب لقمان تصریح کرد: عملیات نظامی ما طبق حقوق مشروع و قانونی و دینی مان انجام می شود. سکوت شورای امنیت در قبال حملات علیه یمن نشانگر جانبداری آن از منافع برخی قدرت های بزرگ است و به جنایات سعودی ها علیه مردم یمن توجهی نمی کند. از مقاومت و ایستادگی یمنی ها تمجید می کنیم. این مقاومت سلاح واقعی ما در مقابل متجاوزان و آزادسازی وطن است.
گفتنی است، بمباران یک منطقه تجاری در استان صعده در شمال یمن توسط جنگنده های عربستان سعودی موجب شهادت ۲۵ نفر از شهروندان یمنی شد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.