ورزشی print
زمان برگزاری مسابقات لیگ طلایی و لیگ امید تغییر کرد
میزان
0 comment   4 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 17:01
چکیده مطلب
مسابقات لیگ طلایی و لیگ امید دوومیدانی به دلیل حضور برترین‌های جوانان و بزرگسالان ایران در تیم‌های ملی و رقابت‌های برون‌مرزی به تعویق افتاد.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت فدراسیون دوومیدانی، با توجه به حضور تعدادی از برترین‌های دوومیدانی ایران در رقابت‌های جام کازانف قزاقستان و شرکت تیم ملی دو و میدانی در رقابت‌های قهرمانی آسیا، مرحله دوم مسابقات لیگ طلایی دو و میدانی ایران روز جمعه 23 تیر و مرحله نهایی هم پس از رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های کشور در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می‌شود.
همچنین به دلیل حضور چند نفر از دوومیدانی‌کاران جوانان کشورمان در تیم ملی دانش آموزی، مرحله نخست مسابقات لیگ امید هم روز پنج‌شنبه 15 تیر در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران پیگیری خواهد شد.
خبر دیگر اینکه کنفدراسیون دوومیدانی آسیا از شهرام شهبازی، استارتر بین‌المللی کشورمان برای حضور در تیم داوری و استارتری بیست‌ودومین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی آسیا به صورت رسمی دعوت کرد. وی پیش از این هم در دوره گذشته (2015 – ووهان چین) به عنوان استارتر مسابقات حضور داشت و تپانچه مسابقه فینال دوی 100 متر را شلیک کرد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.