ورزشی print
منصوریان: جپاروف اگر می خواهد خداحافظی کند مشکلی نداریم/ منتظر جواب منتظری هستیم
ایسنا
0 comment   4 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 19:10
چکیده مطلب
سرمربی استقلال می‌گوید در دو سه روز آینده تعداد بازیکنان حاضر در تمرین این تیم بیشتر خواهد شد.
به گزارش ایسنا، علیرضا منصوریان در حاشیه اولین تمرین استقلال پیش از شروع لیگ برتر پیش رو گفت: امروز با تقریبا 15 بازیکن کارمان را آغاز کردیم. به برخی از بازیکنان اجازه دادیم ظرف دو سه روز آینده به جمع ما اضافه شوند. قرار است به ارمنستان هم برویم و آنجا بدنسازی کنیم. خوشبختانه میک مک درموت به جمع ما اضافه شده و کارهای ما را انجام خواهد داد.
وی در پاسخ به این سوال که وضعیت جباری منتظری و جپاروف چگونه است بیان کرد: روی منتظری تمرکز داریم. می‌تواند به ما کمک زیادی کند ولی تصمیم با خودش است. قرار است تا فردا به ما جواب بدهد. ما دوست داریم او در جمع ما باشد. قطع به یقین جپاروف هم بازیکن ماست. او وقتی به استقلال آمد خیلی اشتیاق داشت و از هواداران تعریف می‌کرد. نمی‌دانم چه شده که جریان فکری‌اش عوض شده است. رضایت‌نامه او را به تیم داخلی نمی‌دهیم و اگر می‌خواهد به تیم خارجی برود باید با ما مذاکره کند. اگر هم می‌خواهد از فوتبال خداحافظی کند، ما مشکلی نداریم.
سرمربی استقلال ادامه داد: ما باید گزینه‌های خریدمان را با دقت بررسی کنیم. می‌خواهیم جوانان‌مان را حفظ کنیم و اگر به این نتیجه برسیم که برخی از بازیکنان می‌توانند به تیم ما کمک کنند، آنها را جذب خواهیم کرد.
وی در پاسخ به این سوال که از بین مگویان، رابسون و پادوانی چه کسی از استقلال می‌رود اظهار کرد: رابسون و مگویان را 99 درصد نگه می‌داریم. مگویان با ما قرارداد دارد. امروز هم با اجازه در تمرین حاضر نشد. برزیلی‌هایمان هم سی‌ام به جمع ما اضافه می‌شوند.
ادامه دارد...
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.