فرهنگی print
همت مردمی در آزادی زندانيان به عدد ١٢ ميليارد رسيد
باشگاه خبرنگاران
0 comment   12 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 20:20
چکیده مطلب
احسان علیخانی اعلام کرد: همت مردمی در آزادی زندانيان به عدد ١٢ ميليارد رسيد.
به گزارشحوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ احسان عليخانی اما در ابتدای برنامه بيستم ماه عسل ٩٦ توضيحات مفصلی درباره ابهامات موجود و ادعاهای مطرح شده درباره كمپين كمك به زندانيان عنوان كرد. او گفت: روز شنبه كسانی در برنامه ما حضور داشتند كه با رضايت و خواست قلبی به ماه عسل آمدند. مردم شما كسانی را آزاد كرديد كه به دليل اشتباه يا حتی اتهامی برای آنها شكايتی طرح شده و قاضی قرار گذاشته كه آن آدم پول را پرداخت كند.
طی اين قرار فرد به حبسی محكوم شده كه پس از اتمام آن هم باز نتوانسته مبلغ مذكور را پرداخت كند و به دليل عدم تمكن مالی سالهای بعد از آن را هم در زندان گذرانده است. حالا نكته ای كه در اين طرح كه با همت سازمان زندان ها انجام شده وجود دارد اين است كه شما به عنوان كسانی كه در اين كمپين شركت داشتيد به يك اولويت بندی كه صورت گرفته رسيديد به اين ترتيب كه به كسانی كمك ميكنيد كه فقط يك مرتبه پايشان به زندان باز شده و قطعا شما به آنها فرصت دوباره داده ايد.
او در ادامه گفت: كارهای درخشانی در حوزه ديه و مهريه اتفاق افتاده اما در اين حوزه رخدادی كه شاهدش هستيم براي اولين بار صورت گرفته است. اين اتفاق بسيار بزرگ بود كه نزديكِ به ٧٠ نفر برای اين آزادی تلاش و دوندگی كرده اند. حالا اما با افتخار اعلام ميكنم كه حجم عاطفه شما از عدد ١٢ ميليارد هم گذشته است.
گفتنی است طی كمپين كمك به زندانيان تنها در چند روز با همراهی مخاطبان ماه عسل قريب به هزار نفر آزاد شدند و نزديك به دوازده ميليارد تومان كمك مردمی صورت گرفت.
‎‏‎
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.