فناوری print
آشنایی با تمام تغییرات در کنترل سنتر iOS 11
میزان
0 comment   9 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 20:40
چکیده مطلب
در نسخه 11 سیستم عامل آی او اس امکان شخصی سازی بخش کنترل سنتر در اختیار کاربران قرار گرفته است.
به گزارش خبرنگار گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، در ادامه مطلب شما را با ویژگی‌های جدیدی که از این پس قادر به استفاده از انها خواهید بود آشنا می‌کنیم.
یکی از تغییراتی که در iOS 11 رخ داده امکان شخصی سازی بخش Control Center است؛ به این ترتیب کاربران می‌توانند دکمه‌های مورد نظرشان را به کنترل سنتر اضافه کنند و آنها را مطابق نیازهای خود بچینند.
4 ردیف اول کنترل سنتر iOS 11 غیرقابل تغییر است اما می‌توانید با رفتن به بخش Control Center در اپ Settings، دکمه‌های جدیدی به سه ردیف بعدی اضافه کنید.
در ادامه به شما خواهیم گفت هر یک از این دکمه‌ها به چه درد می‌خورند و چگونه می‌توانید از آنها استفاده کنید.
Low Power Mode
با اضافه کردن این دکمه به کنترل سنتر می‌توانید به سرعت حالت صرفه‌جویی در مصرف باتری را فعال کنید. برای فعال کردن Low Power Mode کافیست تا این دکمه، که علامت باتری روی آن است، را لمس نمایید.
Magnifier
این ویژگی می‌تواند دوربین گوشی را به ذره‌بین تبدیل کند. اگرچه Magnifier در iOS 10 نیز وجود داشت، برای فعال کردن آن نیاز به ترفند بود. در iOS 11 می‌توانید دکمه Magnifier را به کنترل سنتر اضافه کنید تا ذره‌بین گوشی همیشه جلو دست‌تان باشد.

Apple TV Remote
این دکمه گوشی آیفون‌تان را به کنترل Apple TV تبدیل می‌کند. برای استفاده از آن باید دکمه Apple TV Remote را، که به کنترل سنتر اضافه شده است، به صورت 3D Touch لمس کنید.
Screen Recording
امکان فیلم‌برداری از صفحه گوشی یکی از بهترین ویژگی‌های اضافه شده به آی‌اواس 11 است. با اضافه کردن این دکمه و فعال کردن آن خیلی راحت قادر به فیلم‌برداری از صفحه آیفون خواهید بود.
Voice Memos
لمس دکمه Voice Memos امکان ضبط یادداشت‌های صوتی را در اختیارتان می‌گذارد. اگر روی این دکمه 3D Touch کنید آخرین یادداشت‌های صوتی ضبط شده پیش رویتان باز می‌شود.
Notes
با لمس دکمه نوت خیلی می‌توانید خیلی سریع شروع به نوشتن یادداشت کنید و با 3D Touch کردن دکمه گزینه‌های ایجاد چک لیست، اسکچ و تصویر را در دسترستان قرار می‌گیرد.
Alarm
کار این دکمه کاملا مشخص است؛ دسترس سریع به اپ آلارم و استفاده از تایمر یا کرنومتر.
منبع: جی اس ام
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.