استان ها print
روز جهانی قدس پل مستحکمی در مقابل زیاده خواهی صهیونیست ها ایجاد کرده است
فارس نیوز
0 comment   7 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 20:54
چکیده مطلب
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: روز جهانی قدس پل مستحکمی در مقابل زیاده‌خواهی صهیونیست‌ها ایجاد کرده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از ملایر، حجت‌الاسلام احد آزادیخواه عصر امروز در جمع بازاریان و اصناف ملایر با اشاره به شکست رژیم صهیونیستی در بسیاری از موارد به ویژه در برخورد با تشیع اظهار کرد: امام خمینی (ره) نخستین کسی است که بعد از تاریخ ائمه معصومین (ع) در مقابل ظلم ایستادند و با تمام وجود ندای مظلومیت مردم فلسطین را به گوش جهانیان رساندند.
وی با بیان اینکه امروز در سراسر دنیا تفکر ضدصهیونیستی شکل گرفته است، داعش را دست‌پرورده رژیم صهیونیستی دانست و افزود: حمله تروریستی اخیر در تهران به لطف خدا و هوشمندی سپاه، ناجا و وزارت اطلاعات با حداقل آسیب در نطفه خفه شد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی موج حرکت مردمی را بهترین راهبرد در مقابله با استبداد رژیم صهیونیستی دانست و بر لزوم ترویج تفکر ضدصهیونیستی در سراسر جهان تأکید کرد و گفت: یکی از مهم‌ترین محورهای شکست صهیونیست‌ها، توجه به روز جهانی قدس است.
وی در ادامه با بیان اینکه روز قدس پل مستحکمی در مقابل زیاده‌خواهی صهیونیست‌ها ایجاد کرده است، افزود: دشمنان بدانند طبق فرموده مقام معظم رهبری هر حرکتی علیه ایران صورت گیرد، تل‌آویو با خاک یکسان خواهد شد.
آزادیخواه در ادامه با بیان اینکه طرح تحریم جامع ایران و سوریه توسط آمریکا از سوی رژیم صهیونیستی طراحی می‌شود و آمریکا عروسکی در دست صهیونیست‌هاست، اظهار داشت: ما باید خودمان تلاش کنیم با روح برادری، اخوت و رفاقت و کنار گذاشتن گرایش‌ها و تفکرات سیاسی، رو به جلو حرکت کنیم و این تنها راه نجات کشور است.
وی با تبریک فرا رسیدن اول تیرماه روز اصناف از زحمات و تلاش‌های اتاق اصناف، بسیج اصناف، اداره صنعت، معدن و تجارت ملایر و هیأت رئیسه اتحادیه‌های مختلف شهرستان تقدیر کرد و خاطرنشان کرد: تفکر اجتماعی اصناف و بازاریان و اعتماد مردم به بازار موجب شکل‌گیری انقلاب شد.
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز هم بازاریان ما باید با این مراوده‌های اجتماعی و رد و بدل‌های خرده رفتارهای اجتماعی تفکر ضد صهیونیستی را بین مشتریان بسط دهند و به لقمه حلال؛ حق مشتری و حقوق اجتماعی توجه ویژه داشته باشند.
انتهای پیام/ی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.