حوادث print
دستگیری ۳ قاچاقچی در عوارضی تهران - قم
جام نیوز
0 comment   8 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 21:40
چکیده مطلب
در این عملیات سه قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از خودرو 73 کیلو و 793 گرم تریاک که در 234 بطری کوچک به طرز ماهرانه ای در قسمت در عقبی اتوبوس جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از دستگیری سه قاچاقچی و کشف 73 کیلو و 793 گرم تریاک که در 234 بطری کوچک به طرز ماهرانه‌ای در یک اتوبوس جاسازی شده بود، خبر داد.
سرهنگ محمد بخشنده رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری مبنی بر قاچاق مواد مخدر توسط فردی به نام "ج" از استان های شرقی و جنوبی کشور به تهران، شناسایی و دستگیری متهم و همدستانش در دستور کار مأموران معاونت عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.
وی افزود: با تحقیقات انجام شده در این خصوص مشخص شد که متهم اصلی با همکاری فردی دیگر در صدد انتقال محموله مواد مخدر با یک دستگاه اتوبوس به تهران است.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، با اشاره به اعزام چند تیم عملیاتی به محورهای مواصلاتی منتهی به تهران عنوان داشت: پس از ساعات ها تعقیب و مراقبت و کنترل نامحسوس خودروهای عبوری، در نهایت خودروی اتوبوس مذکور در عوارضی تهران - قم مشاهده و متوقف شد.
وی افزود: در این عملیات سه قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و در بازرسی از خودرو 73 کیلو و 793 گرم تریاک که در 234 بطری کوچک به طرز ماهرانه ای در قسمت در عقبی اتوبوس جاسازی شده بود، کشف و ضبط شد.
جام جم
110
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.