فرهنگی print
تام کروز بازیگر رو به افول سینمای هالیوود/آیا دوران بازی ستاره هالیوود تمام شده+عکس
میزان
0 comment   11 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 21:45
چکیده مطلب
ماه‌ها پیش وقتی صحبت از بازی تام کروز در فیلم مومیایی به میان آمد همه در انتظار شگفتی تازه‌ای در این فیلم پرطرفدار هالیوودی بودند اما اکران مومیایی تمام پیش بینی‌ها را نقش برآب کرد.
به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگاری میزان، ماه‌ها پیش وقتی صحبت از بازی تام کروز در فیلم مومیایی به میان آمد همه در انتظار شگفتی تازه‌ای در این فیلم پرطرفدار هالیوودی بودند اما اکران مومیایی تمام پیش بینی‌ها را نقش برآب کرد.
در حال حاضر فیلم سینمایی "مومیایی" با بازی تام کروز و کارگردانی "آلک کورتزمن" در دومین هفته از اکران رده‌ای بهتر از 4 را در دست نداشته و مجموع فروش تنها 53 میلیون دلار را نشان می‌دهد. این درحالی است که انیمیشن ماشین‌ها این رقم را در یک هفته رد کرد.

حال باید دید ستاره کهنه‌کار کار هالیوود که طی دو سال گذشته فیلم موفقی نداشته می‌تواند این روند نزولی را جبران کند و یا یا باید سال 2017 را سال پایان درخشش تام کروز بدانیم.
مومیایی را "جان اسفیتس" نوشته و "آلک کورتزمن" کارگردان فیلم هایی همچون "پیشتازان فضا"، "تبدیل شوندگان"، "مرد عنکبوتی" و "هویت" نسخه تازه این فیلم را کارگردانی می کند.

راسل کرو، تام کروز، سوفیا بوتلا و آنابل وایس از جمله بازیگران اصلی هستند که در مومیایی به ایفای نقش پرداخته‌‌اند.
این نسخه از فیلم "مومیایی" داستان برخواستن ملکه مومیایی شده پس از هزاران سال از گور است. برخواستن وی در صحرای مصر اتفاق افتاده و پس از آن شر تمامی منطقه را در بر می گیرد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.