استان ها print
کشف 107 کیلو حشیش در صندوق عقب پژو
فارس نیوز
0 comment   4 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 21:30
چکیده مطلب
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از کشف 107 کیلوگرم حشیش که در صندوق‌ عقب خودرو جاساز شده بود و دستگیری دو سوداگر مرگ خبر داد.
به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، جهانگیر کریمی در رابطه با کشف 107 کیلوگرم حشیش و دستگیری دو سوداگر مرگ اظهار کرد: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر اصفهان مطلع شدند دو قاچاقچی مواد افیونی قصد دارند محموله‌ای را از شرق کشور وارد استان اصفهان کنند که بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی افزود: یک تیم مجرب از مأموران به یکی از ورودی‌های شرقی استان اصفهان اعزام و سواری پژو حامل مواد افیونی را شناسایی و متوقف کردند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان بیان داشت: در بازرسی از این خودرو مقدار 107 کیلو و 800 گرم حشیش که در صندوق‌ عقب خودرو جاساز شده بود، کشف شد.
وی با اشاره به اینکه 23 گرم تریاک نیز از زاپاس خودرو کشف شد، اذعان کرد: در ادامه یک دستگاه سواری پژو 206 که راه پاک‌کن خودروی حامل مواد بود نیز شناسایی و توقیف شد.
کریمی در پایان با اشاره به دستگیری دو سوداگر مرگ در این عملیات و تحویل آن‌ها به مراجع قضائی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی با سوداگران مرگ و قاچاقچیان مواد افیونی برخورد قاطع و قانونی می‌کند و اجازه جولان و سرکشی به آنان نخواهد داد.
انتهای پیام/ی
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.