حوادث print
مرگ دو کارگری که تا گردن زیر آوار گرفتار بودند
جام نیوز
0 comment   9 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 22:00
چکیده مطلب
سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در یک ساختمان سه طبقه مسکونی که در طبقه همکف مصالح ساختمانی وجود داشته کارگران در قسمت حیاط مشغول حفر یا تکمیل یک زیرزمین بوده‌اند که به یک‌باره بخشی از دیوارها و سقف این زیرزمین در حال حفر، تخریب و دو کارگر تا زیر گردن در زیر حجم زیادی از سنگ و خاک گرفتار شده بودند.
 به گزارش سرویس حوادث جام نیـوز، سخنگوی آتش‌نشانی تهران گفت: بر اثر ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در منطقه چهاردانگه، دو کارگر که تا گردن زیر آوار گرفتار شده بودند جان خود را از دست دادند.
سید جلال ملکی با اعلام خبر ریزش آوار در یک ساختمان مسکونی در منطقه چهاردانگه درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 21:22 شب گذشته حادثه آوار در منطقه چهاردانگه، شهرک گلدسته به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی همراه با تجهیزات لازم به محل حادثه اعزام شدند.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: با حضور آتش‌نشانان در محل حادثه مشاهده شد در یک ساختمان سه طبقه مسکونی که در طبقه همکف مصالح ساختمانی وجود داشته کارگران در قسمت حیاط مشغول حفر یا تکمیل یک زیرزمین بوده‌اند که به یک‌باره بخشی از دیوارها و سقف این زیرزمین در حال حفر، تخریب و دو کارگر تا زیر گردن در زیر حجم زیادی از سنگ و خاک گرفتار شده بودند.
وی تصریح کرد: آتش‌نشانان به سرعت عملیات را آغاز کرده و پس از انجام ایمن‌سازیهای لازم مشغول خاکبرداری و آواربرداری از محل حادثه شدند که پس از دقایقی موفق شدند دو کارگر (کارگر ایرانی و افغانستانی چهل و دو و پنجاه ساله) را از زیر آوار خارج کنند که پس از معاینات اولیه عوامل اورژانس مشخص شد هر دو کارگر جان خود را از دست دادند.
ملکی خاطرنشان کرد: محل حادثه  پس از اتمام عملیات به عوامل انتظامی تحویل داده شد و آتش‌نشانان در ساعت 22:04 به عملیات پایان دادند.
تسنیم
110
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.