استان ها print
بزرگترین مشکل شهرستان بوکان اشتغال است
مهر
0 comment   11 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 22:17
چکیده مطلب
ارومیه- نماینده بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: بزرگترین مشکل شهرستان بوکان اشتغال است.
به گزارش خبرنگار مهر، محمد قسیم عثمانی عصر دوشنبه در جلسه شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه بزرگترین مشکل شهرستان بوکان اشتغال است افزود: باید در جهت حل این مشکل با برنامه گام برداریم تا بزرگترین مشکل حل شود.
وی ادامه داد: اگر ما بخواهیم شهرستان بوکان پیشرفته کند و متحول شود به یک برنامه مدون نیاز داریم و باید سازمان‌ها را دچار تحول کنیم چون اگر سازمان متحول شود افراد هم متحول می‌شوند و این امر یک تکنیک علمی است.
عثمانی با اشاره به شرایط اقتصادی موجود کشور افزود: با گذشت سه ماه از سال هنوز بودجه عمرانی پرداخت نشده و این امر ناشی از پیگیری نکردن نیست بلکه پولی تخصیص نیافته است پس باید برای اتمام و اجرای طرح‌های عمرانی از پیمانکارانی استفاده کرد که توانمند هستند و ادامه کار را منوط به پرداخت بدهی نکند.
وی همچنین با اشاره به وضعیت کشاورزان بیان کرد: اگر کشاورزی زمان تحویل محصول یا گندم پولی را دریافت نکرد از روز تحویل تا روز پرداخت تاخیر بدهی آنها برابر با سود بانکی پرداخت می‌شود.
عثمانی در ادامه اظهارداشت:مردم با حضور گسترده در انتخابات (بله) بزرگی به نظام جمهوری اسلامی و نه بزرگی به دشمن گفتند و به تبع آن شهرستان بوکان بیشترین میزان شرکت و حضور در انتخابات را داشت که ما باید از این ظرفیت برای توسعه شهرستان بوکان استفاده کنیم.
وی با اشاره به انتخابات شورای شهر بوکان گفت: چون انتخابات شورای شهر بوکان الکترونیکی بود کوچکترین تخلفی در انتخابات صورت نگرفت و حتی یک رای هم جا به جا نشد و این صحت و سلامت انتخابات را ثابت کرد که همه این‌ها با تلاش هئیت نظارت و اجرایی صورت گرفت.
عثمانی افزود: انتخابات یک جشن ملی و مراسم ملی است که همه باید در جهت اعتلای کشور و نظام متحد باشیم و نباید در بحث تحلیل‌های انتخاباتی بمانیم و درجا بزنیم چون معمولا در انتخابات شهرستان بوکان تا چهار سال بعد از انتخابات می‌مانند که چه کسی طرفدار کدام نامزد انتخاباتی یا نماینده بوده است.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.