بین الملل print
انتقاد سازمان جهانی گردشگری از آمریکا به علت محدودیت در مسافرت به کوبا
صدا و سیما
0 comment   7 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 22:59
چکیده مطلب
سازمان جهانی گردشگری وابسته به سازمان ملل متحد روز دوشنبه تصمیم آمریکا برای احیای محدودیت های مسافرت به کوبا را محکوم کرد.
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما سازمان جهانی گردشگری از آمریکا به علت اعمال محدودیت ها علیه کوبا انتقاد کرد.
به گزارش خبرگزاری شینهوا از مادرید، سازمان جهانی گردشگری وابسته به سازمان ملل متحد روز دوشنبه تصمیم آمریکا برای احیای محدودیت های مسافرت به کوبا را محکوم کرد.
طالب ریفای دبیرکل سازمان جهانی گردشگری گفت تصمیم آمریکا یک قدم به عقب و حمله ای شدید به آزادی مسافرت است و بر اقتصاد و اشتغالزایی در خود آمریکا نیز تاثیر منفی می گذارد.
وی افزود این تصمیم تاثیری محدود بر توسعه گردشگری در کوبا خواهد داشت اما تاثیرات قابل توجهی بر اقتصاد و ایجاد اشتغال در آمریکا خواهد داشت.
به گفته سازمان جهانی گردشگری، کوبا سال گذشته میزبان چهار میلیون گردشگر بود که نشان دهنده افزایش یک میلیون نفری تعداد گردشگر در تنها پنج سال است.
دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شانزدهم ژوئن در یک سخنرانی در میامی اعلام کرد محدودیت هایی برای فعالیت شرکت هایی که با نیروهای مسلح کوبا همکاری می کنند و مسافرت شهروندان آمریکایی به این کشور اعمال خواهد کرد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.