ورزشی print
توافق ابتدایی آبی ها با ابراهیمی/ بازیکنان ارزشمند در راه استقلال
روزنو
0 comment   10 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 23:40
روز نو : سیدرضا افتخاری درباره شرایط باشگاه استقلال گفت: تمدید قرارداد با بازیکنان را آغاز کرده ایم و روز جمعه با امید نورافکن برای دو فصل قراردادش را تمدید کردیم.
وی افزود: هواداران نگران نباشند چرا که مذاکره با سایر بازیکنانی که قراردادشان پایان یافته ادامه دارد و به زودی با آنان تمدید خواهیم کرد.
مدیرعامل باشگاه استقلال ادامه داد: بعنوان مثال با امید ابراهیمی به توافق اولیه رسیده ایم و ظرف یکی، دو روز آینده رسما با او تمدید خواهیم کرد.
افتخاری همچنین با اشاره به ادامه مذاکره با بازیکنان جدید گفت: اخبار بسیار خوبی برای هواداران داریم و هر چند بی سر و صدا در حال اقدام در نقل و انتقالات هستیم اما بازیکنان ارزشمندی را به خدمت خواهیم گرفت که متعاقبا به اطلاع استقلالی ها خواهیم رساند.
مدیرعامل باشگاه استقلال به حضور مک درموت دستیار کی روش در باشگاه نیز اشاره و گفت: اگر مشکل خاصی پیش نیاید قرارداد با او امروز منعقد می شود و کارش را بعنوان کمک اقای منصوریان آغاز خواهد کرد.
افتخاری در پایان از تسویه حساب با ساموئل خبر داد و گفت: آخرین قسط او را هفته پیش پرداخت کردیم و عملا با مستثنی کردن پروپیچ که رسیدگی به پرونده اش در دادگاه عالی ورزش ( CAS) یکسال طول خواهد کشید، مطالبات بازیکنان خارجی که پیش از مدیریت من به فیفا رفته بود را تسویه کردیم.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.