اجتماعی print
اقدام نیروهای مسلح در هدف قرار دادن مواضع تروریست ها به موقع بود
صدا و سیما
0 comment   13 visibility
دوشنبه 29 خرداد 1396 ساعت 23:51
چکیده مطلب
امام جمعه موقت تهران گفت: اقدام نیروهای مسلح در هدف قرار دادن مواضع تروریست ها به موقع بود و آنها توانستند اقتدار نیروهای مسلح را نشان دهند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آیت الله خاتمی در همایش پیشکسوتان هوانیروز ارتش که در ستاد فرماندهی این نیرو برگزار شد با تشکر از نیروهای مسلح بابت اقدام به موقع آنان در هدف قرار دادن مواضع تروریست ها، افزود: موشک هایی که به دیرالزور شلیک شد؛ نمایش اقتدار نظام بود و این اقدام یک تیر و چند نشان بود. اولاً انتقام خون شهدای 17 خرداد گرفته شد ثانیاً به دنیا نشان داد که اقتدار نظامی ایران شعار نیست و واقعیت است.
وی گفت: موشکی که 600 کیلومتر را طی می کند می تواند 1500 کیلومتر را نیز طی کند آن وقت است که صهیونیست ها باید به خود بلرزند.
آیت الله خاتمی افزود: صهیونیست ها باید بدانند اگر چپ نگاه کنند تلاویو و حیفا با خاک یکسان خواهد شد.
وی گفت: اقتدار موشکی ما شعار و شوخی نیست و به هیچ نحو نمی توانند اقتدار ما را از بین ببرند.
امام جمعه موقت تهران افزود: جان کری وزیر خارجه آمریکا گفته بود ما ایران را در عرصه انرژی هسته ای به عقب نشینی واداشتیم و این نوبت دولت بعدی است که مقابل قدرت موشکی ایران بایستد.
آیت الله خاتمی گفت: طرحی که در سنا با 98 رأی تصویب شد این اقتدار را هدف قرار داده اما آمریکایی ها و نوکرانشان بدانند آرزوی ایستادن مقابل اقتدار موشکی کشورمان را به گور خواهند برد.
وی تأکید کرد: عزیزان ما در نیروهای مسلح زمان مناسبی را برای حمله به مواضع تروریست ها انتخاب کردند، درست زمانی که سنای آمریکا این طرح را تصویب کرد. این اقدام هشدار به نوکران منطقه ای آمریکا را نیز در پی داشت.
آیت الله خاتمی افزود: ترامپ نصف ثروت عربستان را در سفر به این کشور به غارت برد و عنوان کرد که گاو شیرده را باید دوشید، این هشداری است به نوکرهای منطقه ای که قدرتمندترین کشور در منطقه جمهوری اسلامی ایران است.
در این مراسم از کتاب زندگینامه امیر سرلشکر شهید سید نصرالله آسیایی رونمایی شد، همچنین از پنج نفر از خلبانان برگزیده هوانیروز نیز با اهدای لوح تجلیل به عمل آمد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.