سیاسی print
اعضای جمنا بار دیگر دور هم جمع شدند
صدا و سیما
0 comment   5 visibility
سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 00:10
چکیده مطلب
اعضای جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی عصر امروز برای تقدیر از نامزدها و فعالان اقشاری جبهه منا دور هم جمع شدند.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در این نشست که با حضور اعضای شورای مرکزی این جبهه برگزار شد شخصیت هایی چون حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، حجت الاسلام رحیمیان، حجت الاسلام مصباحی مقدم و حجت الاسلام میرتاج الدینی و شخصیت هایی چون علی نیکزاد، علیرضا زاکانی، غلامحسین نجابت ، محمد کرمی راد، مهدی فضائلی ، محمد خوش چهره، جمال شورجه و جهانگیر الماسی حضور داشتند برخی اعضا نقطه نظرات خود را درباره عملکرد و تاثیر تشکیل این جبهه در انتخابات ریاست جمهوری یازدهم بیان کردند.
کرمی راد نماینده سابق مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این جبهه موفقیت های بسیاری را کسب کرد و گفت: کار درست این است که امروز آسیب شناسی کنیم و ببینیم نقاط ضعف مان کجا بوده.
وی نبود انسجام در ستاد های استانی و همچنین ضعف تشکیلاتی را از نقایص این جبهه برشمرد.
همچنین موحد نماینده سابق مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه این جبهه توانست با انسجام ایجاد شده میان نیروهای انقلابی 16 میلیون رای کسب کند گفت: ما باید با نگاه دقیق و آسیب شناسی درست مسیر پیش روی خود را ترسیم کنیم و نه اینکه دچار بزرگ نمایی و فراموشی واقعیت شویم.
همچنین روستا آزاد عضو شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی از تدوین چارت و پوست اندازی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در آینده نزدیک خبر داد.
وی گفت: زمانی که هیئت موسس و شورای مرکزی جبهه مردمی تشکیل شد بحث جدی این بود که باید از ظرفیت اجتماعی خود استفاده و آنرا در کل کشور فعال کنیم.
وی با اشاره به اینکه ستاد اقشار از همان روزهای اول تشکیل شد گفت: حدود 33 قشر برای این ستاد مشخص شد و موضوع جدی این بود که این ستاد را فقط برای انتخابات نمی خواهیم و این یک کار بلند مدت است.
بر اساس برنامه ریزی انجام شده قرار بود این مراسم سه سخنران اصلی داشته باشد ابتدا حجت الاسلام محمد حسن رحیمیان رئیس شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی با اشاره به توفیقات این جبهه گفت: این جبهه از خواستگاه و متن مردم آغاز شد و این توفیق بی نظیری در رسیدن به گزینه نهایی بود.
وی در سخنانش از نقش مهم محمد باقر قالیباف به عنوان ایفای یک حماسه یاد کرد و همچنین از حجت الاسلام رئیسی به خاطر استقامت در مسیر حق تشکر کرد.
حجت الاسلام رئیسی به عنوان یکی از دو نامزد این جریان در انتخابات ریاست جمهوری نیز در این جلسه حاضر شد و درباره حرکت انقلابی مردم و حضور آگاهانه آنها در صحنه صحبت کرد.
وی در سخنان خود به این نکته اشاره کرد که این خیال باطلی است که دشمنان جمهوری اسلامی ایران لحظه ای از ملت ایران که همه منافع آنها را تحت تاثیر قرار داده اند غافل خواهند شد.
قرار بود محمد باقر قالیباف نیز در این جلسه حاضر شودکه این اتفاق رقم نخورد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.