ورزشی print
پرونده چپاروف در ایران بسته شد ؟
عصر ایران
0 comment   3 visibility
سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 00:13
چکیده مطلب
زمانی که او به استقلال آمد، از عشق و علاقه‌اش به هواداران و مردم می گفت اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که ذهنیتش تغییر کرده است. به هر حال ما اجازه بستن قرارداد با تیم دیگر را به او نمی‌دهیم و در ایران فقط باید برای استقلال بازی کند؛ اگر بخواهد خداحافظی هم بکند مشکلی با این قضیه نداریم.»

علیرضا منصوریان سرمربی تیم استقلال تهران می گوید که مشکلی با خداحافظی ملی پوش ازبکستان ندارد.
به گزارش "ورزش سه"، سرور چپاروف بازیکن ملی پوش تیم فوتبال ازبکستان فصل گذشته با نظر مثبت علیرضا منصوریان به تیم استقلال اضافه شد، اما محرومیت ناگهانی استقلال از پنجره نقل و انتقالات باعث شد این بازیکن فرصت حضور در ترکیب این تیم را پیدا نکند و با رضایت استقلال نیم فصل را در تیم سپاهان به میدان رفت.
این روزها صحبت های زیادی در مورد چپاروف وجود دارد و پیوستن او به استقلال یا ادامه همکاری با سپاهان به چالشی برای این دو باشگاه تبدیل شده است.
علیرضا منصوریان امروز در حاشیه تمرین آبی پوشان در پاسخی در مورد وضعیت نهایی این بازیکن عنوان کرد:« زمانی که او به استقلال آمد، از عشق و علاقه‌اش به هواداران و مردم می گفت اما نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده که ذهنیتش تغییر کرده است. به هر حال ما اجازه بستن قرارداد با تیم دیگر را به او نمی‌دهیم و در ایران فقط باید برای استقلال بازی کند؛ اگر بخواهد خداحافظی هم بکند مشکلی با این قضیه نداریم.»
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.