ورزشی print
استقلال مقابل این بازیکن کوتاه نمی آید
پارس فوتبال
0 comment   3 visibility
سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 00:18
چکیده مطلب
باشگاه استقلال در نظر ندارد که از مواضعش در مورد سرور جپاروف، بازیکن ازبکستانی تحت قراردادش کوتاه بیاید. نوشته استقلال مقابل این بازیکن کوتاه نمی‌آید اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : سرور جپاروف هافبک ملی پوش ازبکستانی که در نیم فصل دوم لیگ شانزدهم با عقد قراردادی یک و نیم ساله به عضویت استقلال در آمد اما به دلیل محرومیت این باشگاه از ثبت قرارداد به عنوان بازیکن قرضی به تیم سپاهان رفت، بر اساس ادعای مدیر برنامه‌هایش قصد بازگشت به استقلال ندارد و در اظهار نظری عنوان داشته که این بازیکن حتی حاضر است به قیمت تمام شدن دوران فوتبال حرفه‌ای خود و خداحافظی با میادین، به استقلال باز نگردد.
باشگاه استقلال در واکنش به این ادعای عجیب قصد کوتاه آمدن ندارد. استقلالی‌ها معتقدند که این بازیکن طرف قرارداد آنها بوده و برای فصل بعد نمی‌تواند بدون مجوزات لازم در تیمی به جز استقلال بازی کند.
آنها استعلام‌های لازم را نیز از طریق فدراسیون، از فیفا اخذ کرده اند و حالا با طیب خاطر روی مواضع خود نسبت به این بازیکن پافشاری می‌کنند. تا جایی که در واکنش به ادعای خداحافظی جپاروف از فوتبال به جای بازگشت به استقلال، مدعی هستند که این بازیکن اگر قصد بازگشت به استقلال و یا تعامل به این تیم ندارد، می‌تواند از همین الان به فکر خداحافظی از فوتبال باشد.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.