ورزشی print
اگر در استقلال بمانم می نشینم و رقابت می کنم
پارس فوتبال
0 comment   5 visibility
سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 00:29
چکیده مطلب
در شرایطی که مدیر برنامه های رامین رضاییان مدعی است این بازیکن نهایتا تا دو سه هفته آینده لژیونر خواهد شد، قطعا هیچ کسی در استقلال بهه اندازه وریا غفوری از این موضوع استقبال نخواهد کرد. نوشته اگر در استقلال بمانم می‌نشینم و رقابت می‌کنم اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام : وریا غفوری که فصل خوبی را در استقلال پشت سر نگذاشت می دانست که در صورت آبی پوش شدن رضاییان شانسی برای ماندن در این تیم نخواهد داشت اما حالا همه چیز باب میل او پیش رفته. البته غفوری چند روز قبل در مصاحبه ای کری جالبی برای هم پستی اش در تیم ملی خواند و گفت:
” با هیچ بازیکنی مشکلی ندارم و اگر در استقلال بمانم می‌نشینم و رقابت می‌کنم اگر با استقلال تمدید کنم هیچ بازیکنی جرات ندارد به استقلال بیاید این را مطمئن هستم چون سال‌های قبل هم که در تیم‌های دیگر بازی می‌کردم پیشنهاد‌های خوبی به بازیکنان دیگر در پست من می‌دادند ولی کسی نمی‌آمد خیلی طبیعی می‌باشد و فکر نمی‌کنم کسی دوست داشته باشد برای خودش دردسر درست کند و وارد رقابت سنگین شود، تازه اگر هم کسی بیاید منم خوشحال می‌شوم برایم مشکلی نیست.”
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.