ورزشی print
اندر احوالات مقایسه ناظم الشریعه و کی روش!
ایسنا
0 comment   9 visibility
سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 02:22
چکیده مطلب
سرمربی تیم ملی فوتسال در حالی توجه به امکانات تیم ملی را بریز و بپاش می‌داند که قبلا کی‌روش را در توجه به همین جزئیات، الگوی خود قرار داده بود.
به گزارش ایسنا،‌ به دنبال موفقیت‌های پی‌درپی تیم ملی فوتبال با کارلوس کی‌روش و راهیابی به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، ‌اهالی فوتسال و کارشناسان شروع به مقایسه سرمربی تیم‌های ملی فوتبال و فوتسال کردند اما طرح برخی انتقادها به مذاق ناظم الشریعه خوش نیامد و حتی از فدراسیون فوتبال خواست که به صورت قانونی این اعتراض‌ها را پیگیری کند.
این در حالی است که طی دو سال حضور ناظم الشریعه در تیم ملی، این اولین انتقاد جدی است که از او مطرح شده و عمده کارشناسان، مربیان و رسانه‌ها در زمان حضور او در تیم ملی، همراهی‌اش کرده‌اند. با این حال سرمربی تیم ملی با اولین انتقاد از فدراسیون فوتبال می‌خواهد، به پشت پرده این مسائل ورود کند و با این درخواست نشان داد که از سطح انتقادپذیری پایینی برخوردار است. سرمربی تیم ملی در واکنش به این که به دلیل سکوت در برابر بی توجهی ها به تیم ملی فوتسال، کی‌روش را از او ایرانی‌تر دانسته‌اند،‌ گفت که شرایط کشور را درک کرده و اعتقادی به بریز و بپاش ندارد.
اما در این میان این پرسش به وجود می‌آید که آیا اسکان ملی‌پوشان به جای اتاق‌های هشت تخته در هتل، بریز و بپاش است؟ آیا پرداخت پاداش ۱۰ میلیون تومانی ملی‌پوشانی که سوم جهان شدند، بعد از ۹ ماه، انتظار بی‌جایی است؟ لغو پی در پی اردوهای تیم و وضعیت بد لباس‌های ملی‌پوشان از اصلی‌ترین نابسامانی‌هایی است که حتی صدای ملی‌پوشان را هم در مصاحبه‌هایشان درآورد اما اکنون سرمربی تیم ملی از این شرایط دفاع کرده و آن‌ها را صرفه جویی و فرار از بریز و بپاش می‌داند.
این در حالی است که ناظم الشریعه بعد از کسب عنوان سومی جهان در مصاحبه‌های خود، کارلوس کی‌روش را مورد تمجید قرار داده و عقیده او را که توجه به جزئیات بوده، الگوی کار خود در تیم ملی فوتسال قرار داد. اما با گذشت حدود یک سال از این تعریف و تمجیدها، می‌توان سرمربی تیم ملی فوتسال را دقیقا نقطه مقابل سرمربی پرتغالی فوتبالی‌ها دانست. در یک سو مربی که تامین امکانات اولیه برای بازیکنانش را بریز و بپاش قلمداد کرده و در سویی دیگر کسی که در کوچکترین مسائل تیمش هم ورود کرده و تا برآورده نشدن تمامی مطالبات، از پا نمی‌نشیند.
انتهای پیام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.