ورزشی print
تمحید رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری از ملی پوشان ایران
وانا
0 comment   14 visibility
سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 02:25
چکیده مطلب
رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری گفت: مطمئن باشید که حضور ایران در المپیک ۲۰۲۰ توکیو هم موفقیت آمیز خواهد بود.
به گزارش وانانیوز، رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی جوانان جهان از پنجشنبه گذشته (25 خرداد) در توکیو ژاپن آغاز شده است که تاماش آیان رئیس فدراسیون جهانی وزنه‌برداری نیز برای نظارت بر این رقابت‌ها در سالن «اوتاسیتی» در مجموعه ورزشی «جنرال جیمنازیوم» حضور دارد.وی در گفت‌وگویی در حاشیه این مسابقات به سوالات ما پاسخ داد.
حضور ایران در این مسابقات به عنوان قهرمان دوره گذشته را چطور ارزیابی می‌کنید؟
آیان: مطمئن هستم حضور ایرانی‌ها باعث افزایش کیفیت تمام مسابقات وزنه‌برداری می‌شود چون واقعاً تیم و نفرات قدرتمندی دارند و در تمام رده‌های سنی حضورشان به ارتقای سطح کیفی مسابقات کمک می‌کند.
به نظر شما آیا ایران می‌تواند با شرایط فعلی موفقیت‌هایی را که در المپیک ریو داشت بار دیگر در المپیک 2020 توکیو تکرار کند؟
آیان: مطمئن باشید حضور ایران در المپیک توکیو موفقیت آمیز خواهد بود چون مسابقات در یک کشور آسیایی برگزار می‌شود و ایران حتماً حضور مطلوبی خواهد داشت.
بعد از اتفاقاتی که در انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری رخ داد و با توجه به قرار گرفتن رئیس فدراسیون وزنه‌برداری ایران در گروه مخالفان شما، گفته می‌شود که شما نسبت به وزنه‌برداری ایران موضع و شاید انتقام خواهید گرفت.
آیان: نگاه من همیشه به وزنه‌برداری ایران مثبت و قابل احترام بوده و خواهد بود. تیم ایران و حضور ایران در مسابقات را دوست دارم. این کشور ایران است که می‌تواند همیشه در وزنه‌برداری به خود ببالد و در سهمیه‌های مسابقات جهانی و المپیک حضور داشته باشد.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.