ورزشی print
نمی خواستیم اختلافات بیشتر شود/ کار بهداد خیلی سخت است
میزان
0 comment   15 visibility
سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 03:30
چکیده مطلب
عضو کمیته فنی فدراسیون وزنه‌برداری به این موضوع اشاره کرد که تصمیمات این کمیته به صورت جمعی گرفته شده است.
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری میزان، این روزها، خبرهای مختلفی از وزنه‌برداری به‌گوش می‌رسد. از تهدید کمیته بین‌المللی المپیک مبنی بر کنار گذاشتن وزنه‌برداری از بازی‌های المپیک تا بازگشت کیانوش رستمی به تیم ملی با شرط و شروط خاص!
محمد نصیری، قهرمان اسطوره‌ای وزنه‌برداری ایران و جهان که خودش هم مدتی بود که با مشکلاتی که برای کتف‌اش به‌وجود آمده بود، دست و پنجه نرم می‌کرد، درباره وضعیت خود اظهار داشت: خدا را شکر بهتر شده‌ام و دستم فعلا نیاز به عمل ندارد. کتف من از جا در می‌آید و اگر حرکتی بزنم یا حواسم نباشد و کسی دستم را بکشد، کتف‌ام در می‌رود. مشکل الان هم نیست و ۲۰ سال است که درگیر آن هستم.
این عضو کمیته فنی فدراسیون وزنه‌برداری درباره بازگشت کیانوش رستمی افزود: من خودم هم آنجا بودم. به هر حال، کیانوش یک قهرمان ملی است و این تصمیمی بود که همه درباره او گرفتند تا نه خودش آسیب ببیند و نه تیم ملی! ما هم نمی‌خواستیم که اختلافات بیشتر شود و می‌خواستیم که آن را حل کنیم.
نصیری در خصوص شرایط سهراب مرادی خاطرنشان کرد: من سهراب را ندیدم اما شنیدم که برگشته است. به هر حال او هم قهرمان المپیک شده و آرزوهای جدید دارد که می‌خواهد به آنها برسد!
وی درباره این که بهداد سلیمی می‌تواند دوباره به مدال طلا برسد یا نه یادآور شد: کار بهداد خیلی سخت است. رقیب‌های او را هم که دیده‌اید. برای همین باید سخت تمرین کند. در دنیا هر کسی قهرمان می‌شود که عشق بیشتری به وزنه‌برداری داشته باشد.
قهرمان سابق المپیک درباره این که کمیته بین‌المللی المپیک تهدید کرده که وزنه‌برداری را به خاطر دوپینگ از المپیک حذف می‌کند، گفت: باخ که در کمیته بین‌المللی المپیک است، به همه ورزش‌ها هشدار داده و فقط منظورش وزنه‌برداری نبوده است. ما هم خودمان دو سال و خورده‌ای است که پاک پاک هستیم! خدا را شکر این همه تیم هم که برای مسابقات آسیایی و جهانی جوانان و نوجوانان از طرف ما شرکت کرده، مشکلی نداشته است و همه هم با مدال برگشته‌اند. مرادی، رئیس فدراسیون حواسش است. البته من هم خودم با دوپینگ بسیار مخالف هستم.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.