ورزشی print
شاهکار نقل و انتقالاتی استقلال
اتاق خبر 24
0 comment   26 visibility
سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 03:30
چکیده مطلب
عده‌ای از بازیکنان از این تیم دور شده‌اند چرا که هم در مذاکرات و هم در نوع قراردادها صداقت حرفه‌ای گم شده است.
اتاق خبر 24: استقلالی‌ها مدعی هستند در آرامش کارهای نقل و انتقال و تمدید قرارداد‌ها را انجام می‌دهند اما آرام آرام صدای اعتراض بازیکنان هم شنیده می‌شود. قراردادهایی که یکطرفه و به نفع باشگاه استقلال است و بازیکنان را مجبور می‌کنند این برگه‌ها را امضا کنند. نکاتی که نشان می‌دهد این قراردادها حتی اگر ٤-٥ ساله هم باشد در نیم‌فصل یا پایان فصل می‌تواند به دلخواه باشگاه و بدون پرداخت غرامت، یکطرفه فسخ شود.
بازیکنی که امروز با سر وصدا و به‌عنوان بمب به این تیم می‌آید بدون هیچ حقی بیرون گذاشته می‌شود. این قراردادها حاوی نکات عجیب و باورنکردنی است. مثل این بند که در صورت مصدومیت، بازیکن حق و حقوق خود را از شرکت بیمه باید بگیرد و باشگاه در این مورد مسوولیتی برای پرداخت حقوق ندارد.
از این دست شرایط عجیب در استقلال کم نیست همانطور که بختیار رحمانی را فقط به این شرط که به پرسپولیس و یا سپاهان نرود، بدون پرداخت حقوق در نیم‌فصل آزاد کردند. باید از فدراسیون و سازمان لیگ پرسید که چرا به این نوع قراردادها نظارتی ندارد و چرا حقوق بازیکنان به سادگی نادیده گرفته می‌شود؟ به نظر می‌رسد بازیکن‌های فوتبال نه می‌توانند طلب‌های گذشته خود را بگیرند و نه به قراردادی که امضا می‌شود می‌توان اعتماد کرد.
این رویه‌ای است که این روزها در استقلال و در آرامش انجام می‌شود و شاید هم به همین دلیل است که عده‌ای از بازیکنان از این تیم دور شده‌اند چرا که هم در مذاکرات و هم در نوع قراردادها صداقت حرفه‌ای گم شده است.
منبع: ایران ورزشی
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.