سیاسی print
حمله موشکی سپاه به داعش تنها بخشی از اقتدار موشکی ایران است
تسنیم
0 comment   10 visibility
سه شنبه 30 خرداد 1396 ساعت 04:04
چکیده مطلب
رئیس‌ خانه احزاب با بیان اینکه نیروهای مسلح اشراف اطلاعاتی دقیق بر منطقه دارند گفت: حمله موشکی سپاه پاسخ قاطع به حوادث تروریستی تهران بود.
قدرتعلی حشمتیان رئیس خانه احزاب ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری تسنیم، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه، اظهار داشت: اقدام سپاه پاسداران در حمله به مواضع داعش سریع،‌ حساب شده و قابل تمجید است.
وی ضمن تقدیر از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دلیل این اقدام و اینکه این حمله موشکی تنها گوشه کوچکی از اقتدار نظامی ایران است، عنوان کرد: بعد از حمله کور تروریستی داعش به حرم مطهر بنیانگذار انقلاب اسلامی و ساختمان اداری مجلس و شهادت 18 نفر از هموطنان‌مان، مسئولان کشورمان اعلام کرده بودند که پاسخ قاطعی به این اقدام داعش خواهند داد.
رئیس‌ خانه احزاب ایران با بیان اینکه شناسایی مقری که در آن تصمیم‌گیری برای اقدامات کور تروریستی در ایران طراحی شده بود، حمله به آن نشان از اشراف دقیق اطلاعاتی نیروهای مسلح بر اوضاع منطقه دارد، ادامه داد: حمله به مواضع تروریست‌ها در دیرالزور و حامیان آنها این پیام را مخابره کرد که اگر حرکتی علیه جمهوری اسلامی از آنها سر بزند قطعاً سیلی به مراتب سخت‌تر و محکم‌تر خواهند خورد.
حشمتیان حرکت قدرتمندانه سپاه پاسداران را تنها بخشی از اقتدار موشکی ایران دانست و افزود: نمایش این اقتدار  پاسخی محکم و قدرتمند به گروهک‌های تروریستی و کشورهای حامی‌شان در منطقه و جهان بود.
انتهای پیام/
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.