فناوری print
تایم لپس شگفت انگیز فاسد شدن خوراکی ها را در این ویدیو تماشا کنید
گجت نیوز
0 comment   34 visibility
پنجشنبه 19 مرداد 1396 ساعت 20:55
چکیده مطلب
به تازگی شرکت تمپونات تایم لپس فرآیند آهسته فاسد شدن خوراکی‌ ها را در یک ویدئو جالب فیلم‌برداری کرده، توصیه می‌کنیم این کلیپ شگفت‌انگیز را از دست ندهید. هیچ چیز به اندازه مشاهده غذای فاسد و قارچ‌زده اشتهای آدم را کور نمی‌کند. میکروب‌ها اساسی‌ترین المان‌های تجزیه مواد ارگانیک هستند که از طریق هوا یا تماس ... نوشته تایم لپس شگفت‌انگیز فاسد شدن خوراکی ها را در این ویدیو تماشا کنید اولین بار در گجت نیوز پدیدار شد.
به تازگی شرکت تمپونات تایم لپس فرآیند آهسته فاسد شدن خوراکی‌ ها را در یک ویدئو جالب فیلم‌برداری کرده، توصیه می‌کنیم این کلیپ شگفت‌انگیز را از دست ندهید.
دانلود ویدیو
هیچ چیز به اندازه مشاهده غذای فاسد و قارچ‌زده اشتهای آدم را کور نمی‌کند. میکروب‌ها اساسی‌ترین المان‌های تجزیه مواد ارگانیک هستند که از طریق هوا یا تماس مستقیم به غذا وارد می‌شوند. پوسته بیرونی خشک و بدون زدگی برخی میوه‌ها سد طبیعی در محافظت آن‌ها بوده و تا مدت‌ها از خراب شدن آن‌ها جلوگیری می‌کند، حتی در دمای طبیعی اتاق، اما اگر پوسته بیرونی بریده شده و محتوای نرم و مرطوب میوه در معرض آلودگی قرار گیرد، میوه در زمانی بسیار کوتاه فاسد می‌شود. تمپونات تایم لپس (TEMPONAUT Timelapse) ویدیوهایی از روند خرابی خوراکی‌ها تهیه کرده که شاید دیدن آن برای شما جالب باشد. فرآیند فاسد شدن بعضی از این میوه‌ها روزها به طول انجامیده (برای توت‌فرنگی 19 روز)، در حالی که این روند برای برخی دیگر چند ماه طول کشیده است (آناناس 2 ماه).
به یاد داشته باشید که برای جلوگیری از این روند طولانی و دردآور باید این خوراکی‌ها را زودتر میل کنید.
منبع :BoredPanda
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.