فرهنگی print
نویسندگان ایرانی که به نمایشگاه کتاب پکن می روند
خبر انلاین
0 comment   10 visibility
شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 17:06
چکیده مطلب
امیرمسعود شهرام نیا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران ازحضور ۹ نویسنده در محل غرفه ایران در نمایشگاه کتاب پکن خبرداد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیست و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب پکن از تاریخ یکم تا پنجم شهریور با حضور ایران به عنوان مهمان ویژه برگزار می‌شود. برای حضور در این دوره برنامه‌های متعددی درنظر گرفته شده است که از جمله می‌توان به حضور 9 نویسنده مطرح کشور در محل غرفه ایران اشاره کرد.
شهرام نیا، در این خصوص گفت: «با هماهنگی‌های صورت گرفته 9 نویسنده مطرح کشور در غرفه ایران حضور دارند که عبارتند از هوشنگ مرادی کرمانی نویسنده حوزه کودک و نوجوان که بسیاری از آثارش به زبان‌های مختلف ترجمه شده، حسین پاینده منتقد ادبی و استاد نظریه و نقد ادبی دانشگاه علامه طباطبائی و برنده جایزه جلال، مرضیه سلیمانی نویسنده و مترجم که کتاب «تاریخ اندیشه در چین» را به فارسی ترجمه کرده و برنده جایزه کتاب سال است، طاهره ایبد نویسنده کتاب کودک و نوجوان که در جشنواره‌های مختلفی داوری بخش کودک و نوجوان را بر عهده داشته است، الهام السادات میرزانیا دانشیار دانشگاه علامه طباطبایی و مترجم فرهنگ چینی به فارسی، علی اصغر سید آبادی شاعر و نویسنده حوزه ادبیات کودک و نوجوان، شیوا مقانلو نویسنده، محقق و مترجم، جعفرشیرعلی نیا نویسنده و پژوهشگر تاریخ دفاع مقدس و سحر ترهنده پژوهشگر، منتقد ادبیات و تصویرگرکتاب کودک.»
مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران درباره نحوه حضور این نویسندگان در نمایشگاه پکن گفت: «با هماهنگی‌های صورت گرفته برخی از این نویسندگان با حمایت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و برخی نیز به صورت حمایت مشارکتی موسسه و ناشران در غرفه ایران حضورخواهند داشت.»
بیست و چهارمین دوره نمایشگاه کتاب پکن از تاریخ یکم تا پنجم شهریور برگزار می‌شود. ایران مهمان ویژه این دوره از نمایشگاه است.
57243
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.