ورزشی print
جنگ ستارگان ؛ تقابل غول های اسپانیا در ال کلاسیکو!
پارس فوتبال
0 comment   17 visibility
شنبه 21 مرداد 1396 ساعت 23:05
چکیده مطلب
  فردا شب در نوکمپ، بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا ؛ ال کلاسیکو بین بارسلونا و رئال برگزار خواهد شد. بازی برگشت نیز سه روز بعد در برنابئو برگزار می شود. این برای هفتمین بار است که دو غول فوتبال اسپانیا در سوپرکاپ به مصاف هم خواهند رفت و جالب اینکه رئال از ۶ مورد قبلی، […] نوشته جنگ ستارگان ؛ تقابل غول های اسپانیا در ال کلاسیکو! اولین بار در پارس فوتبال | خبرگزاری فوتبال ایران | ParsFootball پدیدار شد.
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
فردا شب در نوکمپ، بازی رفت سوپرکاپ اسپانیا ؛ ال کلاسیکو بین بارسلونا و رئال برگزار خواهد شد. بازی برگشت نیز سه روز بعد در برنابئو برگزار می شود.
این برای هفتمین بار است که دو غول فوتبال اسپانیا در سوپرکاپ به مصاف هم خواهند رفت و جالب اینکه رئال از ۶ مورد قبلی، ۵ بار موفق به فتح سوپرکاپ شده است. تنها شکست رئال به بارسا در سوپرکاپ ها به سال ۲۰۱۱ بر می گردد که بلوگرانا در مجموع دو بازی موفق شد ۵-۴ بر رئال پیروز شود. در بازی برگشت مورینیو با فروکردن انگشت خود در چشم تیتو ویلانووا خبرساز شده بود.
رئال در سال های ۱۹۸۸، ۱۹۹۰، ۱۹۹۳، ۱۹۹۷ و ۲۰۱۲ توانسته با پشت سر گذاشتن بارسلونا فاتح سوپرکاپ اسپانیا شود. رئال در مجموع ۹ بار فاتح این جام شده و دیگر قهرمانی های این تیم به سال های ۱۹۸۹ بدون برگزاری بازی، ۲۰۰۱ با شکست ساراگوسا، ۲۰۰۳ با شکست مایورکا و ۲۰۰۸ با شکست والنسیا برمی گردد.
بارسلونا اما ۱۲ بار توانسته فاتح سوپرکاپ شود که ۷ مورد آن در ۱۲ سال اخیر و با حضور مسی در ترکیب این تیم همراه بوده است.
بارسا فردا در حالی میزبان رئال است که والورده، سرمربی جدید این تیم برای اولین بار یک ال کلاسیکو ی رسمی را تجربه می کند. او در مصاف هایش با رئال در ۶۵ درصد مواقع بازنده بوده است.
خبر خوش برای کاربران پارس فوتبال: مشاهده هرگونه محتوایی اعم از خبر ، عکس و ویدئو برای کاربران پارس فوتبال نیم بها خواهد بود.
در اینجا در این باره بیشتر بخوانید.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.