سیاسی print
اظهارات ترامپ درباره پایبند نبودن ایران به برجام خلاف واقع است/انزوای آمریکا با خروج از برجام
باشگاه خبرنگاران
0 comment   30 visibility
یکشنبه 22 مرداد 1396 ساعت 09:02
چکیده مطلب
عضو حزب کارگزارن سازندگی گفت: اظهارات ترامپ درباره پایبند نبودن ایران به برجام خلاف واقع بوده و دنبال بهانه‌ای است تا ضعف‌هایش را بپوشاند.
وی با بیان اینکه اظهارات ترامپ درباره پایبند نبودن ایران به برجام  خلاف واقع است، گفت:  ترامپ به دنبال بهانه‌ای است تا خودنمایی کندو ضعف‌هایش را بپوشاند چرا که از زمان روی کار آمدنش نتوانسته مشکلات داخلی آمریکا را حل کند.
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی اضافه کرد: ما باید روابطمان را با کشورهای مختلف خصوصاً سایر کشورهای 1+5 گسترش دهیم در این صورت احتمال اینکه آمریکا بتواند به تنهایی به لغو برجام مبادرت کند، بسیار کاهش می‌یابد.
خانجانی با تاکید بر اینکه آمریکا در پی فرافکنی است، بیان کرد: فشارهای بین‌المللی می‌تواند آمریکا را در حوزه برجام در انزوا قرار دهد چرا که جمهوری اسلامی به قرارداد و معاهده بین المللی برجام پایبند و متعهد بوده است.
وی تاکید کرد: آمریکا به دنبال تنش آفرینی و چالش برانگیزی در روابط بین الملل است و در این زمینه ما باید روابطمان را  با کشورهای توسعه یافته اروپایی، روسیه و چین افزایش دهیم تا آمریکا امکان استفاده از هر فرصتی را نداشته باشد.
عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی خاطر نشان کرد: باید دیپلماسی فعال‌تری بکار ببریم صرف اینکه ما معاهده‌ای را تصویب کردیم، کافی نیست بلکه باید از آن استفاده و  ارتباطاتمان را گسترده‌تر کنیم.
انتهای پیام/
واقعیت اظهارات ترامپ درباره پای بند نبودن ایران به برجام
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.