استان ها print
خانواده های شهدا چراغ راه هستند تا مسیر راهمان را گم نکنیم
باشگاه خبرنگاران
0 comment   4 visibility
سه شنبه 24 مرداد 1396 ساعت 21:44
چکیده مطلب
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان درس بزرگ شهدای مدافع حرم است.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه مجاهدت رزمندگان در جبهه‌های مقاومت موجب هم‌افزایی در جهان اسلام شده است گفت: امروز به برکت خون پاک شهدای مدافع حرم، هم‌آوردی بزرگ در بین کشورهای جهان اسلام به‌وجود آمده است.
وی نتیجه ایستادگی در برابر دشمنان را پیروزی خواند و افزود: این روزها سالروز پیروزی مقاومت حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه است و رزمندگان لبنان در آن جنگ 33 روزه ثابت کردند نتیجه ایستادگی و مقاومت در برابر دشمنان شکست آنان است.
سردار فضلی با اشاره به سخنان حکیمانه امام راحل در جهت شناخت دشمنان گفت: امام (ره) بارها فرمودند از دشمنان اصلی خود یعنی آمریکا و اسرائیل غافل نشوید و همین موضوع را مقام معظم رهبری هم چندروز قبل تکرار کردند.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه حزب الله لبنان در جنگ 33 روزه درس بزرگ و جدیدی به صهیونیست‌ها داد افزود: البته توطئه دشمنان اصلی یعنی آمریکا و اسرائیل همواره ادامه دارد و نباید از آن غافل شد.
سردار فضلی تصریح کرد: امام خمینی (ره)، قرآن، عترت و مردم را سه رکن اصلی انقلاب خواند و امروز مردم با حضورشان در مراسم شهدای مدافع حرم این اصل حضور خود را به‌خوبی اثبات کردند.
وی با اشاره به اینکه مردم در طول سال‌های پس از انقلاب شکوهمند اسلامی همواره همه داشته‌هایشان را در راه دفاع از انقلاب دادند گفت: مجاهدت و از خودگذشتگی این مردم به اندازه‌ای است که تاریخ قادر به ذکر آن نیست.
جانشین سازمان بسیج مستضعفین، شهدا را دارالشفا خواند و گفت: امروز خانواده‌های شهدا چراغ راه هستند تا مسیر راهمان را گم نکنیم و باید قدر این خانواده‌های شهدا را بدانیم.
سردار فضلی شهید حسین پور شلمانی را مجاهدی بزرگ خواند و گفت: وی با رشادت‌های خود در جبهه‌های مقاومت عراق و سوریه خدمات بی‌نظیری انجام داد و سرانجام به مزد واقعی خود یعنی شهادت رسید.
انتهای پیام/ی
مقاومت در برابر دشمنان درس بزرگ شهدای مدافع حرم است
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.