استان ها print
معرفی گزینه های تصدی شهرداری اصفهان/جمالی نژاد انصراف داد
مهر
0 comment   2 visibility
چهارشنبه 25 مرداد 1396 ساعت 17:01
چکیده مطلب
اصفهان – با انصراف تعدادی از نامزدهای شهرداری اصفهان، کاندیداها این سمت به چهار نفر کاهش یافت.
به گزارش خبرنگار مهر، در آستانه انتخاب شهردار بعدی اصفهان توسط شورای شهر، اعضای این شورا پس از رایزنی و شنیدن برنامه‌های مختلف کاندیداها هشت نفر را به عنوان گزینه‌های نهایی انتخاب کردند. سیدمهدی ابطحی، مهدی جمالی‌نژاد، علی جوادی، سید محمود حسینی، سید رضا عقدایی، مهدی فاتحی، حجت الله میرزایی، قدرت الله نوروزی، هشت نفری هستند که توسط شورای شهر اصفهان برای سمت شهردار اصفهان از میان ۱۶ نفر اولیه انتخاب شده بودند.
قرار است تا هفته آینده دو گزینه از میان این هشت نفر انتخاب و در نهایت در ابتدای شهریورماه، شهردار منتخب اصفهان معرفی شود.
بر این اساس روز گذشته برنامه‌های پیشنهادی مهدی فاتحی و ابطحی در دو فرصت یک ساعت و نیمه شامل  ۴۵ دقیقه به منظور ارائه برنامه و ۴۵ دقیقه جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد.
امروز نیز اعضای شورای شهر با حسینی و جمالی نژاد به مدت یک ساعت و نیم به گفت‌وگو نشستند اما ساعتی پیش مهدی جمالی نژاد شهردار فعلی اصفهان ساعتی پیش انصراف خود را از کاندیداتوری برای دوره بعدی شهرداری اصفهان اعلام کرد.
پیش از این نیز  حسینی، میرزایی، جوادی انصراف خود را از کاندیداتوری برای سمت شهردار اصفهان اعلام کردند.
گفتنی است، قرار است مراسم تحلیف منتخبان شورای پنجم چهارشنبه هفته آینده مطابق با اول اردیبهشت‌ماه در فرمانداری برگزار شود.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.