حوادث print
تجاوز به دختر 16 ساله در جوی آب توسط یک افغانی
اتاق خبر 24
0 comment   442 visibility
دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 09:56
چکیده مطلب
پسر 19 ساله افغان، دختری نوجوان را در مسیر خانه ربود و در جوی آب مورد آزار و اذیت قرار داد.
با ثبت این شکایت، کارآگاهان برای شناسایی متهم وارد عمل شدند تا این‌که پدر شاکی بار دیگر به کلانتری رفت و گفت: «بعد از این‌که دخترم ماجرا را برایم تعریف کرد به محل حادثه رفتم و آنجا را زیر نظر گرفتم. دقایقی پیش پسری موتورسوار را در حال پرسه زنی و ایجاد مزاحمت برای یک زن دیدم. به او مشکوک شدم و تعقیبش کردم. او وارد یکی از ساختمان‌های شرق تهران شد.»
ماموران بسرعت به محل اعزام شدند و پسر 19 ساله افغان را دستگیر کردند. شاکی در مواجهه حضوری، متهم را عامل آزار و اذیت معرفی کرد تا پرونده برای انجام تحقیقات مقدماتی به دادگاه کیفری استان تهران ارسال شود. متهم، کارگر شهرداری است.
او صبح دیروز به دادگاه منتقل شد و با قبول آزار و اذیت شاکی گفت: «ظهر بود و خیابان خلوت. وقتی شاکی از مترو بیرون آمد از پشت سر دهانش را گرفتم و به زور به محلی خلوت بردم و در جوی آب، مورد آزار و اذیت قرار دادم. شال را هم برای این دور گردنش فشار دادم تا نتواند سر و صدا کند. بعد از آزار و اذیت هم گوشی اش را دزدیدم و فرار کردم.»
با ثبت این اعترافات، رسیدگی به پرونده وارد مسیر تازه‌ای شد. پدر شاکی مدعی است، متهم یکی از همسایه‌های آنها را نیز به همین شیوه ربوده بود، اما دختر جوان موفق به فرار شد و به همین دلیل شکایت نکرد. تحقیقات درباره جزئیات پرونده همچنان ادامه دارد.
برای مشاهده اخبار حوادث کلیک کنید
برچسب ها
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.