استان ها print
۱۸۰۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در عسلویه کشف شد
مهر
0 comment   2 visibility
دوشنبه 30 مرداد 1396 ساعت 21:24
چکیده مطلب
بوشهر- فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه طی ۷۲ ساعت گذشته یک تن و ۸۲۵ کیلوگرم موادمخدر تریاک کشف شد.
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حیدر عباس‌زاده عصر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش های بسیار خوبی در راستای توسعه امنیت و مقابله با مواد مخدر در استان بوشهر صورت گرفته است و شاهد افزایش چشمگیر کشفیات مواد مخدر هستیم.
وی افزود: در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و تشدید مبارزه با عوامل تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح استان، فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان طی ۷۲ ساعت گذشته در چهار مرحله عملیات یک تن و ۸۲۵ کیلو گرم مواد مخدر تریاک کشف کردند.
فرمانده انتظامی استان بوشهر با تشریح جزئیات این عملیات تصریح کرد: این عملیات که شامل چند مرحله بود با محوریت فرماندهی انتظامی شهرستان عسلویه شروع شد.
وی ادامه داد: در ابتدا با اشرافیت اطلاعاتی و شناسایی یک محل تخلیه مواد مخدر در ساحل روستای بنود شهرستان عسلویه، یک تیم ویژه متشکل از ماموران انتظامی، پلیس آگاهی و مبارزه با مواد مخدر به محل اعزام و یک دستگاه زانتیا حامل ۷۶۰ کیلوگرم تریاک را توقیف و سه نفر قاچاقچی را دستگیر کردند.
عباس زاده خاطرنشان کرد: در مرحله بعد با رصد اطلاعاتی یک دستگاه خودرو سواری پاترول حامل ۶۳۶ کیلوگرم تریاک که قصد داشت دور از چشم ماموران پلیس از مسیر کوهستانی و روستایی کنارخیمه وارد شهرستان عسلویه شود، شناسایی و با کنترل همه مسیرهای ورودی و خروجی روستاهای حوزه ساحلی، خودروی مذکور توقیف و پس از بازرسی محموله ذکر شده کشف شد.
وی با بیان اینکه در مرحله بعد یک دستگاه پژو پارس توقیف و مقدار ۳۷۲ کیلوگرم تریاک از این خودرو کشف شد، عنوان داشت: در بازرسی از منازل قاچاقچیان ۵۷ کیلو گرم مواد مخدرکشف و ۳ نفر متهم دستگیر شدند.
کامنت شما با موفقیت ثبت شده است و پس از تأیید تیم نظارت به نمایش در می آید.
کد امنیتی وارد شده صحیح نیست.
لطفا اطلاعات خود را صحیح وارد کنید.
اشکالی در سیستم رخ داده است. لطفا دوباره امتحان کنید.
در پاسخ به کامنت :
فرزاد قربانی
لغو
captcha
ثبت کامنت
کامنتی ثبت نشده است.